Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Kıbrıs; herkesin merak ettiği ve bir gün muhakkak gittiği yavru vatanımız... Kıbrıs'ın "Yavru Vatan" hitabı ağırlıklı herkesin kullandığı ve alışılagelmiş bir isim olmuş olabilir ama aynı zamanda "Yeşilada" ya da "Cennet Ada" olarak da isimlendirildiğini biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız, sizin için seçtiğimiz Kıbrıs Turları sayesinde artık öğreneceksiniz...

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, doğal güzellikleri, güzel insanları, sınırsız eğlence aktiviteleri, tarihi ve egzotik lezzetleri ile sizi kendine hayran bırakacak. Giden herkesin "bir gün tekrar gideceğim" dediği Kıbrıs aynı zamanda dünyada yaşanılabilir ülkeler sıralamasında 24. sırada bulunuyor. Tekrar gideceğim demeleri çok normal değil mi? 

Yurt dışı turu denince ilk akla başka yerler gelmesi normal, çünkü Kıbrıs yurt dışı sayılmaz. Kimliğiniz ile gidebileceğiniz, ayrıca pasaport ve vize diye uğraşmadan, az olan zamanınızı çok daha güzel değerlendireceğiniz bu turları kaçmadan değerlendirin. Zira Kıbrıs'da keşfedilecek çok şey var! Kıbrıs da gezilecek yerler arasında Lefkoşa, Venedik Sütunu, Girne Kapısı, Selimiye Cami, Yeşil Hat, Girne Eski Liman, Girne Kalesi, Bellapais Manastırı, St. Hilarion Kalesi, Gazimağusa, St. Barnabas Manastırı, Kertikli Hamamı, Namık Kemal Müzesi, Salamis Harabeleri, Othello Kalesi, Lala Mustafa Paşa Camii, Karpaz gibi bir çok güzel ve tarihi mekan yer alır. Tüm bunların yanında egzotik Kıbrıs mutfağı da, kendi tarihî ve deniz kültürünü yansıtmasıyla damağınızda harika tatlar oluşturacak.

Kuzey Kıbrıs bahar aylarında dört bir yanı saran yabani çiçekleriyle ve havayı dolduran portakal, limon ve greyfurt çiçeği kokularıyla insanı kendinden geçiren huzurlu havasıyla ünlüdür. Doğanın bu karışık kokularla dolu ambiyansını sizin için seçtiğimiz Kıbrıs tur fırsatlarından uygun fiyata yararlanarak hemen kavuşabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs sahilleri yüzmek için Akdeniz'in en elverişli ve güvenli, mekânlarından olup, doğu Akdeniz'in serin suları içinde birbirinden güzel sahilleri bulunur. Ayrıca sizin için seçtiğimiz tur fırsatlarındaki Girne Merit Park Hotel, Girne Deniz Kızı Royal Hotel, Mağusa Merit Cyprus Gardens Hotel, Mağusa Salamis Bay Conti Resort Hotel, Elexus Hotel, Acapulco Resort & Spa, Girne Malpas Hotel, Merit Crystal Cove Hotel, Girne Cratos Premium Hotel seçeneklerinde 5 yıldızlı otel kalitesini, doğanın, tarihin ve eğlencenin sınırsız olduğu bir tatil yaşayacaksınız. 
 
Ve eminiz; bir gün siz de tekrar Kıbrıs'a gitmek isteyeceksiniz...
Kapat
devamı...