0 (850) 333 03 23

Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

devamı...
Müzik dünyasının önce gelen isimleri arasında yer alan ve bizleri sesiyle kendine mest eden Nazan Öncel, 1956 yılında İzmir Karşıyaka'da doğmuştur.

Newport Üniversitesi'nde İletişim Sanatları bölümünü 2013 yılında bitirerek diplomasını alan Nazan Öncel, 1961 de henüz beş yaşındayken 'Acı Tesadüf' adlı bir filmde rol almıştır. Ortaokul yıllarında giyat çalıp şarkı söylemeye başlayan ünlü sanatçımız çok ufak yaşlarında yeteneklerini sergileyerek ilerleyen yıllarda büyük başarılara imza atacağının sinyalini vermiştir.

Sesini ve yeteneğini keşfeden Nazan Öncel, 1974 yılından sonra İzmir ve civarındaki otellerde, kulüplerde sahneye çıkmıştır. 

Yaklaşık 15 yaşından beri düğün salonlarında, lokallerde şarkıcılık yapan ve çeşitli yarışmalarda dereceler alan ünlü sanatçı, daha sonra İzmir Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Tüm bunların yanı sıra başarılara imza atmayan doyamayan Nazan Öncel,  1976 yılında İzmir radyosunun düzenlediği Amatör Ses Yarışmasında 'Annem' adlı parçası ile birinci olmuştur.

Nazan Öncel, ilk 45'lik plağını 'Sana Kul Köle Olmuştum' adı ile çıkarmıştır. 1980'de Hırçın Kız ve 1981'de Neden adlı 2 özgün bestesiyle Eurovision Şarkı Yarışması elemelerine katıldı ve ilk 15'e girerek adından söz edilerek büyük başarılara imza atmasını sağlamıştır.

Sevilen şarkılara, albümlere imza atan sanatçının adını duyurması ve sevilen şarkıların dillere pelesenk olması 1990'lı yılları bulmuştur. Adının ve sesinin duyulmasında Eurovision Şarkı Yarışması'nın büyük bir etkisi olmuştur.

Duygularımıza tercüman olan şarkıları ile bizleri kendine ve sesine hayran bırakan Nazan Öncel'in uygun fiyatlı konserlerine katılarak unutulmaz bir akşam yaşamak istemez misiniz? Sizler için her gün düzenlenen konser takvimimize göz gezdirerek kendinize en uygun günü belirleyin, Nazan Öncel konserini kaçırmayın!

Sahnesiyle her zaman seyircilerin ve sanatçıların rahatlığını düşünen, güzel vakit geçirmenizi sağlayacak sistemi ile Sanat Performance ve Beyrut Performance her zaman kapılarını araladı sizleri bekliyor.

Kaçırmak istemeyeceğiniz, kaçırırsanız üzüleceğiniz ünlü sanatçıların konseri için yapmanız gereken sadece biletinizi almak ve yola düşmek. Sınırsız eğlenceyi sakın kaçırmayın!

İyi eğlenceler... Kapat