Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Etkinlik Takvimi 1200x350 İstanbul
Türk rock müziği denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Teoman, müzik kariyerine 1986 yılında yaptığı Mirage adlı grupta vokal yaparak başlamıştır. Şarkıları ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Teoman, kısa sürede şöhret basamaklarına tırmanmayı başarmıştır.

1996 yılında Roxy Müzik Yaɾışması'nda Teoman'ın söylediği 'Ne Ekmek Ne De Su' şarkısı ile en iyi beste ödülü alan Teoman, şöhret basamaklarına hızla bir giriş yapmıştır.

Ödül alan ve şarkıları son derece ilgi gören Teoman'ın ilk albümü 1996 Ekim ayında çıkmıştır. Dillere pelesenk olan Kupa Kızı Sinek Valesi, Serseri, Gönülçelen, Renkli Rüyalar Oteli, Aşk Kırıntıları, Papatya ve İstanbul'da Sonbahar şarkıları Teoman'a ait olan ve nesilden nesile her kesimin severek dinlediği şarkılar arasında yer almaktadır.

Şarkıları ile adından sıkça söz ettiren sanatçı, her zaman listelerde bir numaralı yerini korumaktadır. Şarkılarında her zaman aşkı ön planda tutmuş ve duygularımıza tercüman olmayı başarmıştır.

Duygusal, aşk şarkılarıyla içimize su serpen Teoman konseri, Sanat Performance ve Jolly Joker gibi sahnesiyle dinleyenlerin keyifli bir akşam geçirmesini sağlayacak mekanlarda sahne almaktadır. Siz de konser takvimine bakarak Teoman'ı canlı dinlemek, severek dinlediğiniz aşk şarkılarına canlı eşlik etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey acele etmek! Teoman konseri ile unutulmayan bir akşam yaşayacaksınız!

Sık sık izleme şansına sahip olacağınız Teoman konserleri ile sevdiklerinizle birlikte keyif dolu dakikalar geçirebilirsiniz. İstanbul'un en sevilen konser mekanlarında sahne alan sanatçıyı canlı dinleme şansını sakın kaçırmayın!

Eğlencesi ile size iyi gelecek, sahnesi ile uzunca bir süre aklınızda çıkmayacak teoman konseri deşarj olmanını sağlayacak.

Unutmayın, tüm stresinizi üzerinizden atmanın, eğlenceye doymanın sırrı keyifli bir atmosferde, yüksek sesle şarkılarına eşlik edeceğiniz keyifli konserlerden geçiyor!

Biletlerinizi tükenmeden alın, Teoman konserini kaçırmayın...

İyi eğlenceler dileriz... Kapat
devamı...