Ülkemizde son dönemlerde yurt içi olduğu kadar yurt dışı turlara da talep artıyor. Özellikle Avrupa, seyahat etmekten hoşlanan pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Farklı kültürleri, coğrafyaları ve tarihleriyle yurt dışı ülkeleri, Türkiye’den tatile çıkmak isteyenlerin en çok merak duyduğu yerler. Yurt dışı turları içinse en önemli faktörler arasında zaman ve bütçe bulunuyor. Kendi imkanlarınızla yurt dışında herhangi bir ülkeye seyahat etmektense yurt dışı tur fırsatlarıyla Avrupa’ya, Balkanlar’a ya da istediğiniz herhangi bir rotaya gitmek çok daha uyguna mal oluyor. Ucuz yurtdışı turlarıyla pizza cenneti İtalya’ya, adalarıyla kendine hayran eden Yunanistan’a ya da sıcakkanlı insanlarıyla bilinen İspanya’ya gitmek hayal olmaktan çıkıyor. Size sadece pasaportunuzu alıp, vizeli ya da vizesiz yurt dışı turu seçeneklerinden birini tercih etmek kalıyor.

Yurt dışı tatilinde nereleri tercih edebilirim?

Yurt dışına bir tur dahilinde çıkacaksanız birden çok ülkeyi gezmek sizin için daha kolay olabilir. Avrupa’ya yapılan sekiz günlük turla Paris, Brüksel ve Amsterdam’ı boydan boya görebilir, yine sekiz günlük vizesiz Balkan turuyla Sırbistan, Bosna, Karadağ, Arnavutluk ve Makedonya’da benzersiz deneyimler yaşayabilirsiniz. En uygun yurt dışı turlarıyla aynı ülkenin birden çok şehrine yolculuk yapabilir ve şehirleri rehberler eşliğinde tanıyarak gezebilirsiniz. Bu kapsamda Yunanistan’a yapılan üç günlük turla Selanik, Kavala ve Thassos Adası’nı görebilir, Tayland’da Bangkok ve Pattaya’yı yakından tanıma imkanına sahip olabilirsiniz. Yurt dışı tur fırsatlarını takip ederek gezmedik ülke bırakmayacak, farklı kültürlerle tanışma imkanına sahip olacaksınız.

Yurt dışı tur fiyatları nasıl?

Yurt dışına kendiniz çıkacaksanız uçak bileti, otel rezervasyonu ve ülkede harcayacağınız bütçe pahalıya gelebilir ancak size özel sunduğumuz yurtdışı tur fiyatları ile hem tur bünyesindeki olanaklardan faydalanacak hem de nerede kalacağım nasıl gideceğim endişesinden kurtulacaksınız. Ufkunuzu açacak, dünya hakkında daha çok bilgi sahibi olmanızı sağlayacak yurt dışı deneyimini hemen yaşamak için yurtdışı tur fırsatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Kapat
devamı...