Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Düğün mevsimi geldi çattı. En özel gününüzü yaşayacağınız bu süreçte en az düğün ve nikah organizasyonu kadar önemli olan başka detaylar da mevcut. Bunlardan biri de elbette balayı… Çiftlerin tercihine göre seçilen bölge, yurt içi balayı ya da yurt dışı balayı, deniz veya doğa ağırlıklı tercih edilen balayı gibi farklılıklar gösterebilen bu tatil için en uygun fiyatlı balayı fırsatlarını bulmak artık çok kolay.

Nerede balayı yapılır?

Balayınızı geçireceğiniz yeri henüz netleştirmediyseniz, sizin için hazırladığımız yurt dışı balayı, yurt içi balayı önerilerimiz karar vermenizi kolaylaştırabilir. Yurt dışı seçeneklerinde elbette listenin başında Paris ve Roma yer alıyor. Bu iki şehir romantik ambiyansı ve dillere destan güzellikleriyle her yıl binlerce çiftin balayı için ilk tercihi oluyor. Aradığınız tatil sakinlikten yanaysa ve turkuaz sularda yüzmek sizi cezbediyorsa son dönemde popülerliği iyice artan Maldivler tam size göre demektir. Balayınızda yeni yerler görmek, farklı kültürlere şahit olmak ve yeni insanlarla tanışmak isterseniz yurt dışı balayı turlarından birini de seçebilirsiniz. Balayınızı ülke içinde geçirmek isteyen çiftlerdenseniz Ege’den Karadeniz’e kadar geniş bir yelpazeye sahipsiniz. Tercihiniz sıcaktan, dolayısıyla Akdeniz Bölgesi’nden yana olacaksa, Muğla’nın gizli güzelliklerle dolu belde, köy ve koyları size unutamayacağınız bir tatil sunacak. Kültür gezisi yapmak, yazın sıcağından uzaklaşmak ve yeşille iç içe olmak için ise tek yapmanız gereken Karadeniz Bölgesi’ne balayı turu düzenleyen bir acentayla iletişime geçmek. Elbette Ege Bölgesi denince akla ilk gelen kentlerden olan İzmir’i unutmamak gerek… Her bütçeye hitap eden konaklama imkanını misafirlerine sunan bu şehirde, ister Çeşme veya Alaçatı’nın plajlarında keyifli anlar geçirebilir, ister sakin ve tertemiz koylarında keşfe çıkabilirsiniz.

Balayı fiyatları ne kadar?

Gerek yurt içi gerekse yurt dışı olanaklarda çok geniş bir seçenek alanı bulunduğu için çiftler bütçelerine uygun balayı programına zorlanmadan ulaşabilirler. Sizler için hazırladığımız ucuz balayı fırsatları arasından cebinize en uygun olan tatili seçebilir ve bütçenizi koruyabilirsiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışı balayı seçeneklerinin yer aldığı listemizi inceleyerek en ucuz fiyatlarla rüya gibi bir balayı geçirebilirsiniz. Mutluluklar dileriz... Kapat
devamı...