Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Güneş yüzünü göstermeye başladığında, havanın sıcaklığı içimizi ısıttığında, dışarıda kuşlar cıvıldadığında aklımıza gelen ilk şey yılın yorgunluğunu atmamıza yardımcı olacak güzel bir tatil planı değil mi? Yaz sezonu boyunca cıvıl cıvıl plajlar, konforu hat safhada altın tepsi ile sunan kaliteli oteller, otellerdeki açık büfe lezzetler, aquaparklar ve eğlence bizi bekliyor. Bize de tüm yıl hayal ettiğimiz o kısa süreli tatil keyfini doruklarında yaşamak kalıyor.

Akşamları gözlerinizi kapatıp kendinizi tatlı bir güney kasabasında, içinize işleyen güneşin sıcaklığında veya deniz kenarında gün batımının o muhteşem huzuruna dalıp giderken hayal ettiğinizi biliyoruz. Tüm kış çok çalıştınız ve çok yoruldunuz hissediyoruz. Biz de sizin gibi hayaller kuruyor ve bu hayalleri kurarken sizlere ne gibi bir katkımız olabilir diye düşünüyor ve bu noktada devreye giriyoruz!

Sezon yaklaştıkça ilgi gören tatil beldelerinde otellerin fiyatları dudak uçuklatmaya başlıyor. Kış boyunca yemediğiniz biriktirdiğinizi yazın 1 - 2 hafta da tüketmek durumunda kalıyorsunuz. Neyse ki sizler için erken rezervasyon şansı ile indirimli fiyatlara tatil planı sunan birileri var... Tabi ki biz!

Çalıştığımız acentaların anlaşmalı olduğu otellerle veya kendi anlaşmalarımızı yaptığımız otellerle, Bodrum'dan Kıbrıs'a, Antalya'dan, Çeşme'ye çeşitli bölgelerde tatil planınızı sitemiz üzerinden indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Erken rezervasyon otellerimiz sizler için sezon öncesinde aldığımız bu uygun fiyat skalası ile programınızı bütçenize uygun şekilde erkenden yapma şansını sizlere sunuyor. Canınız nerede istiyorsa tatilinizi orada cebinizi zorlamadan yapma imkanına sahip oluyorsunuz. Bu şekilde siz tatil keyfini sürerken bizler sizin mutluluğunuzdaki payımızı kutluyoruz.

Doğanın kollarında, mavi ile yeşilin buluştuğu, güneşin gözlerinizi kamaştırdığı, teninizin bronzlaştığı, dalga seslerinin ve kuş cıvıltılarının duyulduğu, kızgın kumların ayaklarınızın altını yaktığı, huzurlu bir tatil düşlediğinizi biliyoruz. Bu tatili, bu hayali indirimli fiyatlarla deneyimlemeniz için yanınızdayız.

Erken rezervasyon tatil dönemi geldi, planınızı yapmaya hazır mısınız? Kapat
devamı...