0 (850) 333 03 23

Akla Kara Tiyatrosu

Tiyatro Sahnesi

Caferaga Mah. Bahariye Cad. No:92 Akyıldız Pasajı
Kadıköy / İstanbul

0
Puan: 0/5 (Toplam 0 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

54 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Pinar

Melike

Alper

Semiha

Arzu

Tamer

Pınar

Erhan

Berrin

Halime

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
Oyunları harika...
"Patron Kim" oyununa bayıldık! Oyuncuların hepsi birbirinden yetenekli ve oldukça samimilerdi.. "En sevdiğimiz oyun" ödülünü aldılar :)
Sherlock Holmes da oldukça keyifliydi, özellikle Kerem Kobanbay'ı çok beğendik! Sherlock Holmes karakterini çok oturtamadık ama yine de oldukça güzeldi.
Akla Kara Tiyatro'nun Kadıköy sahnesinde oyuncularla birlikte oturuyor gibisiniz zaten :) arada mesafe olduğunu hissetmiyorsunuz bu yüzden daha çok yaşıyorsunuz oyunu.. Bileti fırsatla da alsanız rezervasyon yaparken bilet numaralarınızı söylüyorlar ve "nerede oturacağım" endişesi yaşamıyorsunuz! Bilet almak da çok rahat, telefonun ucundaki kibar bayana tekrar teşekkür ediyorum :) Bütün oyunlarına düşünmeden bilet alabilirim :)

bahariye kültür mrkzinde akla kara tiyatronun sahnelediği iki şahane oyun izledim. fare kapanı ve TOM DİCK VE HARRY. ikisi de çok güzeldi.
oyunculuklar harikaydı. salon epey küçük. eskiden cep sinemaydı. hatırlıyorum.tiyatroya dönüştürülmesi çok daha iyi olmuş.
bir sezonda 3 oyun oynanmıştı. üçüncüyü kaçırdım. ama bu sene harika bir vodvil daha var sırada. TV den takip ediyorum. çalışmalar sürüyor. mutlaka izleyeceğim. evet salon küçük ve konforsuz. uzun boylular için gerçekten can sıkıcı. ama benim için sorun değil:)) gayet rahat izliyorum. ben kadıköyde böyle bir mekanın varlığından çok memnunum. oyunlar güzel, oyuncular harika. izlemeye devam edeceğim.