Ayışığı Otel

Otel

1
Puan: 1/5 (Toplam 1 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

6 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Yılmaz

Mehtap

Munise

Nalan

Aynur

Benzer Fırsatlar

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Ayışığı Otel Yorumları

Güzel Bir Haftasonu
Ailece hafta sonu için ağvada merkezde ayışığı otelde kaldık. Arttıları Temiz ve düzenliydi. Kışın soğuk olur dedik ama ısıtma sistemi güzeldi sorun olmadı. Otel yöneticisi ve çalışanları gerçekten çok ilgiliydiler kendilerine teşekkür ediyoruz.

Eksileri Şehir merkezinde otel biraz yürümeniz gerek nehir kıyısına gitmek için bizde araç vardı sorun olmadı. Ağava İçin Genel Görüşüm. 2 günlük ağva tatilinde tek eksi merkezdeki köpekler heryer köpek kaynıyor tavsiyem benim gibi köpekten korkuyorsanız eğer tekrar düşünün ağvayı geri kalan güzel bir tatildi.
memnuniyet
biz eşimle hafta sonu kafamızı dinlemek istanbulun kalabalığından kaçmak istedik ve internet sayfasından ay ışığı oteli tercih ettik.
hayatımda ilk defa pişmanlık duymadım gerçekten gidilip gezilmesi gereken güzel bir yer herkez aynı düşüncededir ki işletmecilikte çok önemlidir işletme sahibi mustafa toker beyfendi tam bir aile ortamı yaratmış we ilgi olarakta seni o ailenın içine çok kısa sürede çekebiliyor gerçekten toker ailesine teşekkür ederiz eşimde ve bende cok beyendik..
süper bir eğlence
Biz bu yaz eşimle temmuz ayında 3 gün ağvada ay ışığı otelde kaldık side pansiyonda kendilerine ait. 3 gün boyunca bir yaz tatilinde heleki bir otelde bu kadar eğlendiğimizi hatırlamıyorum.
işletme sahibi mustafa toker beye burdan çok ama çok çok teşekkür ederiz. bir otel sahibi kimseyi bu kadar eğlendirmek ve müşterileri için bu kadar titiz düşüneceğini zannetmiyorum fakat mustafa beyin samimiyeti, fiyattaki uygunluğu, odaların temizliği ve burdan sayamacağım bir çok şey için bir numaralı bir yerin işleticisi.
ay ışığı otelde kendinizi otelde değilde bir aile sıcaklığının ve ortamının içinde buluyorsunuz ve tabiki bu durum aileniz ve sizin huzurlu bir tatil yapma fırsatını doğuruyor.
ay ışığı otel çalışanlarına ve mustafa toker bey ve ailesine çok teşekkür ve saygılarımla.

Ayışığı Otel Nerede?

Rami Yeni Mah. Kuzey Cad. No:21 Ağva
Şile / İstanbul

Ayışığı Otel'e Nasıl Gidilir?

Ayışığı Otel adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın