Boyugüzel Thermal Hotel, Bursa

Otel

3
Puan: 3/5 (Toplam 2 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

24 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Yasin

Mehmet

Yasin Adem

Murat

Huriye

Bahar

Selman

Boyugüzel Thermal Hotel, Bursa Fırsatları

Boyugüzel Thermal Hotel, Bursa Resimleri

Boyugüzel Thermal Hotel, Bursa Yorumları

 
Herşey çok güzeldi tek kelime ile muhtesemdi. Çok memnun kaldik
Gayet Memnun Kaldım
Otelden gayet memnun kaldım. Hizmeti yeterli düzeyde. Personel ilgili ve güleryüzlü. Otel ve odalar temiz, bakımlı. Kahvaltısı ve yemekleri güzel. Fiyatları uygun, herşey güzeldi sadece konum olarak arada biryerde oteli bulmakta biraz zorlandım.
Memnun Ayrıldım
Oldukça memnun ayrıldım, herhangi bir problem yaşamadım. Hizmet kalitesi yüksek, personel ilgili. Yemekler lezzetli ve çeşitli. Temizlik ve bakım yeterli. Hizmete göre fiyatlarıçok uygun buldum tekrar gitmek isterim.
Problem Yaşamadık
Hiç problem yaşamadık, gayet memnun ayrıldık. Personeli güleryüzlü, ilgili. Hizmeti yeterli. Kaldığımız oda temiz ve konforluydu. Fiyatları acentadan aldığımız için uygundu.
Çok Memnun Kaldım
Çok memnun kaldım, herşey çok güzeldi 4x4lük bir tatil geçirdim. Personeli çok iyi, ilgili, güleryüzlü. Kahvaltısı, akşam yemeği çok güzeldi. Hamam kısmını beğendim. Fiyatlarıda biraz uygun olsa ilk fırsaat tekrar gidicem.

Boyugüzel Thermal Hotel, Bursa Nerede?

Çekirge Mh. 2.Selvi Sk. No:6
Osmangazi / Bursa

Boyugüzel Thermal Hotel, Bursa'ya Nasıl Gidilir?

Boyugüzel Thermal Hotel, Bursa adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın