0 (850) 333 03 23

Catmosfer Güzellik

Güzellik & Bakım

Osman Ağa Mah. Süleyman Paşa Sok. Arzum Apt. No:33 D: 3
Kadıköy / İstanbul

5
Puan: 5/5 (Toplam 16 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

30 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Selim Serdar

Salim

Hasret Ezgi

Özgecan

Can

Rabia

Alara

Şansal

Sevim

Selin

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
daha önce denediğim epilasyon cihazlarında alamadığım başarıyı catmosfer'de çok az bi seansta, gözle görülür pozitif bir ilerlemeyle elde ettim. İşinde uzman, güler yüzlü, aklınıza takılan her soruya cevap veren, karşısındakini müşteri olarak görmeyen ve hiçbir zaman mağdur etmeyen çalışanlarıyla, gönül rahatlığıyla gidip bir an önce seanslarınıza başlayabileceğiniz bir yer.
Lazer epilasyon yaptırıyorum gerçekten acısız ve ağrısız bir işlem korktuğum gibi değilmiş çok teşekkürler Her sey için: )
Seanslarımdan gayet iyi sonuçlar alıyorum. Her zaman aynı kalitede hizmet gösterdiler. Samimi ve hoş sohbetleri için şimdiden hepsine teşekkür ederim.
 
Hem güler yüzlü, hem de kullanılan istem ile ilgili sorulan bütün soruların cevaplanabildiği bir yer, oldukça beğendim!
Daha önce çok fazla epilasyon cihazı denedim ancak Catmosfer’de aldığım hizmet kalitesi ve epilasyon cihazının verdiği sonuç beni çok etkiledi. Herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir güzellik studiosu.