Çello Restaurant

Çello Restaurant

Restoran

Maltepe, İstanbul

4
Puan: 4/5 (Toplam 20 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

45 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Ali Murat

Ercan

Burhan

Ercan

Levent

Kadriye

Hüseyin

Ender Deniz

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet
Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#
Restoran Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN

FIRSATLAR

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
Gelen müşterilerde , işletmenin çalışanlarıda çok kaliteli..Yemek ve müzikler harikaydı..Tekrar teşekkür ederiz..
 
14.yıldönümümüzü kutlamak için gittiğimiz bu mekana sanırım bundan sonra sürekli gideceğiz, muhteşem karşılama daha otoparkta başladı ve gecenin sonuna kadar ilgi ve saygı devam etti. En başta personel olmak üzere orkestra ekibine , sanatçılara ve mekanın sahibine çok teşekkürediyoruz.
 
Çok güzel nezih bir mekan. Gerçekten kahvaltısı çok güzel,çeşit bol ve sürekli tamamlanıyor.Gözlemeci bayanın gözlemeleri omlet ustasının omletleri gerçekten çok güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim.Biz çok memnun kaldık.
 
haftasonu kahvaltı için gittik, çok beğendik, kesinlikle tavsiye ederim. kızımızın (18 aylık) mama sandalyesini yanımızda götürmüştük, iyi ki götürmüşüz yoğunluktan mama sandalyesi kalmamıştı
Dört bayan arkadaş salı akşamı yemeğe gittik. Tam bir aile ortamı. Kendimizi tanıdığımız bir yere misafirliğe gelmiş gibi hissettik. Başlangıçtaki sıcacık pidelerle birlikte karışık et tabağı mükemmeldi. Herkese tavsiye ederim. Başta Helin Hanım olmak üzere tüm çalışanlara teşekkürler. Bol kazançlar.