0 (850) 333 03 23

Dream Hill Business Deluxe Hotel

Otel

Altay Çeşme Mah. Bağdat Cad. No:273 İdealtepe
Maltepe / İstanbul

5
Puan: 5/5 (Toplam 8 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

161 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Gülfer

Nevzat

Tuğba

Merve

Adem

Melisa Gamze

İbrahim

Onur

Bahar

Hülya

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
Yılbası icin konaklamali galaya katıldigimiz otelden cok memnun kaldık menü zengin yemekler lezzetli odalar genis ve temiz personel gayet ilgili ve brunch cok zengin gec cıkista guzel bir jestti .kisaca olumsuz hic birsey yasamadk.
teşekkürler
çalışanların güler yüzü ve otelin temizliginden gayet memnun kaldım herzamanda bu şekilde devam etmeleri umuduyla teşekkürler dream hıll..........
Her şey çok güzeldir.Özellikle persönelin güler yüzlü ve dikkatli olmasını takdir ediyorum.
Muhteşem!
Her bir çalışanı için ayrıca birer yıldızı hakeden çok kaliteli bir otel. odalarının konforu, temizliği, çalışanlarının anlayışı ve ilgisi çok güzeldi.
kahvaltının çeşitliliği, yemek salonu gerçekten çok iyiydi. ayrıca bir gıda mühendisi'nin yemek salonunda kontrolü elden bırakmıyor oluşu ayrı bir güven veriyor insana.
diğer taraftan sizin için önemli misafirlerinizi de tek bir şikayet almadan, gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz bir yer.
(eğlence-animasyon kısmının otelin yapısıyla bir ilgisi yok ama 5 verdim zira bu otelin yönetimi, tarz değişikliği yapıp da animasyonu olan bir otel işletse mükemmel olurdu kesin!)