Dream Hill Business Deluxe Hotel

Otel

5
Puan: 5/5 (Toplam 8 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

163 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Bayram

Hüseyin Onur

Gülfer

Nevzat

Tuğba

Merve

Adem

Melisa Gamze

İbrahim

Onur

Dream Hill Business Deluxe Hotel Fırsatları

Dream Hill Business Deluxe Hotel Resimleri

Dream Hill Business Deluxe Hotel Yorumları

 
Yılbası icin konaklamali galaya katıldigimiz otelden cok memnun kaldık menü zengin yemekler lezzetli odalar genis ve temiz personel gayet ilgili ve brunch cok zengin gec cıkista guzel bir jestti .kisaca olumsuz hic birsey yasamadk.
teşekkürler
çalışanların güler yüzü ve otelin temizliginden gayet memnun kaldım herzamanda bu şekilde devam etmeleri umuduyla teşekkürler dream hıll..........
Her şey çok güzeldir.Özellikle persönelin güler yüzlü ve dikkatli olmasını takdir ediyorum.
Muhteşem!
Her bir çalışanı için ayrıca birer yıldızı hakeden çok kaliteli bir otel. odalarının konforu, temizliği, çalışanlarının anlayışı ve ilgisi çok güzeldi.
kahvaltının çeşitliliği, yemek salonu gerçekten çok iyiydi. ayrıca bir gıda mühendisi'nin yemek salonunda kontrolü elden bırakmıyor oluşu ayrı bir güven veriyor insana.
diğer taraftan sizin için önemli misafirlerinizi de tek bir şikayet almadan, gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz bir yer.
(eğlence-animasyon kısmının otelin yapısıyla bir ilgisi yok ama 5 verdim zira bu otelin yönetimi, tarz değişikliği yapıp da animasyonu olan bir otel işletse mükemmel olurdu kesin!)

Dream Hill Business Deluxe Hotel Nerede?

Altay Çeşme Mah. Bağdat Cad. No:273 İdealtepe
Maltepe / İstanbul

Dream Hill Business Deluxe Hotel'e Nasıl Gidilir?

Dream Hill Business Deluxe Hotel adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın