0 (850) 333 03 23

E-Sertifika

Eğitim, Kurs, Kişisel Gelişim Merkezi

Karlıktepe Mah. İnönü Cad. No:63/3
Kartal / İstanbul

4
Puan: 4/5 (Toplam 32 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

90 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Haluk

Esat

Tuana

Derya

Atakan

Burcu

Haıt Murad

Halit

Deniz

Eroğlu

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
Çok yararlı buldumm güven açısından belgem gelen kadar bişey söyleyemem ama o güveni verdiğini söyleyebilirim...
 
Çok memnun kaldım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizleri buldum içimde bir terddüt vardı ama müşteri temsilcinizle konuştuğum an yorumları okuduğum an en ufak bi şüphe kalmadı daha .çok şeylerinizden yararlanacağım başarılarınızın devamı dilerim
 
COK guzel kurs egitimi hazirlamissiniz tesekkurediyorum sertfikam da özenle hazırlanmis ve içine hediye cekide koymuşsunuz mutlu oldum.
 
Sistem gerçekten hızlı işliyor. Fakat doğruyu söylemek gerekirse biraz uğraşmak gerekiyor. En başta satın alma işlemini gerçekleştirirken yanlış bazı işlemler yaptım. Farklı kuponlarla aynı eğitim programını satın aldım. Destek bölümüne problemimi söyledim ve en kısa zamanda dönmeleri için rica ettim. Yaklaşık 1 saat içinde geri döndüler ve problemi gün içerisinde düzelteceklerini söylediler. 1 saat içinde dönmeleri benim için hızlı oldu. Tıpkı dedikleri gibi gün ortalarında problemi düzelttiler ve istediğim programları satın alabildim. Programlara katılmak isteyenlere tavsiyem adımları tek tek okuyup işlemlerinizi dikkatli bir şekilde gerçekleştirmeniz. Yetkililere buradan defalarca teşekkür ediyorum. Sizlere tavsiyem hiç vakit kaybetmeden programları satın almaya bakın. Bu fiyata mükemmel bir fırsat!
 
e-sertifika uygulaması ve derslerin içeriği konu zenginliği çok iyi mesajlarıma hemen cevap vermeleri beni çok memnun etti