0 (850) 333 03 23

Grand Santana Hotel

Otel

Mahmutlar
Alanya / Antalya

0
Puan: 0/5 (Toplam 0 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

3 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Derya

Ottoman

Bilal

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
yeterli
Otel kesinlikle parasının karşılığını veren bir tesis...
denizi dışında her şey çok güzeldi...
otel çalışanlarının hiç biri canından bezmiş gibi çalışmıyorlar... enerjilerini karşı tarafa yansıtıyorlar...özellikle 22 eylül'deki büyük fırtınadan sonra dj'inden odacısına takım ruhuyla çalışıp oteli birkaç saatte eski haline getirmeleri görülmeye değerdi...
bence parasının karşılığını sonuna kadar veren tesis...
içeceklerden yemeklerden de bir şikayetim olmadı...
odalar da gayet temiz...
bu paraya daha fazlasını beklemek nankörlük kanımca...
Teşekkürler Santana Hotel Teşkkürler otelspot.com
Bu sene yaz tatilimizi otelspot.com vasıtası ile Alanyadaki Santana Otelde geçirdik. İlk vardığımızda odalarımız henüz hazır değildi, biraz bekledik, saat 14.00 biraz geçmişti, ama tertemiz yapılmış bir odaya bizi yerleştirdiler.

biraz gecikmenin de çıkan misafirin geç kalmasından kaynaklandığını belirterek Özür dilediler. Odamıza yerleştik, akşam yemeğine kadar yorgunluktan uyumuş kalmışız. Akşam yemeğine bizi acenta yetkilimizin telefonu ile uyandık.

otelspot.com müşteri ilişkileri temsilcimiz, bize otelimize yerleşip yerleşmediğimizi, otelden memnun olup olmadığımızı, yemekleri temizliğini sordu, biz daha yemek yememiştik ama bu hareket bile bizim çok hoşumuza gitmişti. Çünkü daha önce onlarca defa tatile çıkmamıza rağmen böyle arayan hiçbir acenta ile karşılaşmamıştık. Buradan hem bize gerçekten yabancılara gösterdikleri ilgiden fazlasını gösteren Santana Otel yetkili ve personeline hem de ilk günden çıktığımız güne kadar, özel telefonlarını bile vererek en ufak bir şikayette arayabileceğimizi söyleyen otelspot.com yetkili ve personeline içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tatilinizde yanınızda güvenilir bir acenta olmasını istiyorsanız tavsiyemizdir.
Teşekkürler. Herkese. Bundan sonra adresimiz hep aynı olacak demekten kendimi alamıyorum.
CANEVİ AİLESİ.