IF Performance Hall, Ataşehir

Konser

5
Puan: 5/5 (Toplam 2 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

97 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Gülfer

Özkan

Züleyha

Selin

Nalan

Bahar

Murat

Bülent

Ceyda

Gizem

İstanbul Anadolu yakasındaki konser mekanları arasında önemli bir yere sahip olan IF Performance Hall Ataşehir müzik dünyasının önde gelen isimlerini ağırlamaya devam ediyor...

Rubato, Melek Mosso, Buray, Yaşar, Mehmet Erdem, Zeynep Bastık, Yeni Türkü, Koray Avcı, Ümit Besen, Pamela, İlyas Yalçıntaş, Soner Olgun, Aşın Nur Yengi, Yonca Evcimik, Ceylan Ertem, Ersay Üner, Ufuk Beydemir, Adamlar, Can Gox, Gaye Su Akyol, Dolu Kadehi Ters Tut, Barabar, Son Feci Bisiklet, Pinhani gibi genç kuşağın sevdiği müzisyenleri sahnesinde konuk ediyor. Hayranı olduğun sanatçının konserini kaçırmamak için IF Performance Hall Ataşehir yaklaşan etkinlikleri takip et!

Dileyen herkesin IF Performans Hall konser programından tarzına uygun konser fırsatı bulacağı IF Ateşehir konser takvimine bakmadan geçmeyin ve sevdiğiniz sanatçıların canlı sahne performanslarından mahrum kalmayın. "IF Performance sanatçılar kimdir?" öğrenmek isterseniz IF Ateşehir konser fırsatlarına bakmanız yeterli.

Canlı performansların yanında; IF Ataşehir Hallowen (Cadılar Bayramı) gibi parti konseptleriyle de bir konser mekanı olmaktan öte bir eğlence dünyasına dönüşüyor.

IF Ateşehir nasıl bir yer? diye merak edenler için: Özgün dekorasyonu, kaliteli ses sistemi ve konuklarını farklı bir atmosfere sürükleyen ışık kullanımı ile IF Performans Ataşehir türdeşlerinden ayrılıyor. Açık alan ve konser mekanı olmak üzere iki ana bölümden oluşan IF Ataşehir; 40 kişilik VIP bölümü ile beraber toplam 550 kişiye hizmet verebilen bir canlı müzik alanına sahip. Bahçe konseptli açık alanı ise 100 kişilik bir kapasiteye sahip. Masalarla bezenen bu alanda aynı zamanda şık bir kokteyl barı da bulunmakta. IF Ataşehir içki fiyatlarını merak edenler açık alanda bulunan bu kokteyl barından cevap bulabilirler. Ayrıca IF Ataşehir kahvaltıdan aperatife, ara sıcaktan ana yemeğe geniş bir yemek yelpazesi ile sabah 10:00'dan itibaren konuklarına hizmet veriyor. Sizlerin hem midelerinizi hem de kulaklarınızı enfes nota ve lezzetlerle doyuruyor. Ancak IF Ataşehir 20:00'da canlı müzik alanının kapılarını açması ile daha da hareketleniyor. Her yaştan müziksever saat 04:00'a kadar sevdiği sanatçının konserinde doyasıya eğleniyor. 

IF Ateşehir konser bileti alıp, IF Ateşehir nasıl gidilir? IF Performance Hall Ataşehir nerede? Diye mekan edenler için hemen cevaplayalım: Ataşehir, Bulvar 216 AVM içinde. Ulaşımı oldukça kolay olan IF Ateşehir hakkında; IF Ateşehir telefon, IF Ateşehir iletişim, IF Ateşehir ulaşım, IF Ateşehir biletleri nereden alınır, IF Ateşehir bilet fiyatları, IF Ateşehir programları gibi merak ettiğin her şey için IF Ateşehir fırsatlarına bakmadan geçmeyin!

İyi eğlenceler dileriz...
Kapat
devamı...

Benzer Fırsatlar

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

IF Performance Hall, Ataşehir Nerede?

Barbaros Mah. Ataşehir Bul, Gelincik Sok. No: 4
Ataşehir / İstanbul

IF Performance Hall, Ataşehir'e Nasıl Gidilir?

IF Performance Hall, Ataşehir adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın