İğneada Resort Otel

Otel

0
Puan: 0/5 (Toplam 0 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

29 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Ceren

Sevcan

Erdem Ertunç

Fazilet

Naile

Ferruh

Fidan

Nuray

Serhan

Hasan

Benzer Fırsatlar

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

İğneada Resort Otel Resimleri

İğneada Resort Otel Yorumları

TEŞEKKÜRLER
Olumsuz sonuçlanan iş görüşmesi daveti aldığımda bu kadar güzel bir otelle karşılaşacağımı inanın beklemiyordum. beni asıl şaşırtan ise personel kalitesinin bu kadar yüksek olması. zorunlu olarak da olsa beni misafir etmeleri, oteli gezmeme izin vermeleri ve ihtiyaçlarım konusundaki hassasiyetleri, personelin sıcak tavırları takdire şayan davranışlardı. bir anda kendimi yıllardır burada çalışıyormuşum hissine kapılmamı sağladı. her birine teşekkürü bir borç bilirim. ben çalışma zevkine varamasam da sizler orada konaklama zevkini yaşayabilirsiniz.
erkan aslım diva otel müdürü marmaris
İki çocuğum ve eşimle birlikte çok eğlendik
Ilk gitmiş olduğum bir otel olması aklımda soru işeretleri bırakıyordu ama otele girdiğimde bizi karşılıyan genç ve güler yüzlü personel aklımda oluşan soru işaretlerini tamamıyla giderdi. öğlen saatlerinde geldiğimiz otelde çok güzel bir deniz ile karşılaştık karadeniz olmasına rağmen deniz tamamen çarşaf gibiydi ve kumsal çok güzeldi.

eşimle birlikte sıcak havanın ve denizin tadınıçıkartırken çoçuklarımızla ilgilenen mini club ekibine çok teşekkür ederim.

otelin güzel bir yanışu temiz ve spa merkezinin olması yemekler de güzeldi. ama ençok hoşumuza gidenlerden biride fayton turlarıydı. dünyaca ünlü longoz ormanlarınada gruplar halinde yürüyüş düzenleyen otel yönetiminede teşekkür edeiyorum.


tavsiyemizde iğneada gibi güzel bir yerin tanıtılması ve korunmasını isterim. çünkü bu güzel yerleri herkezin keşfetmesi gerek...


en kısa sürede tekrar görüşmek üzere iğneada resort başarılar diliyorum.

iğneada gibi bir yere çok güzel bir yatırım yaptıkları için de yönetim kurulunu tebrik ediyorum.

İğneada Resort Otel Nerede?

Deniz Mah. Sahil Cad. No: 3 İğneada
Demirköy / Kırklareli

İğneada Resort Otel'e Nasıl Gidilir?

İğneada Resort Otel adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın