0 (850) 333 03 23

Kaya Artemis Resort & Casino

Konaklama Ve Turizm, Otel

Bafra Turizm Bölgesi Magosa Bafra
Gazimağusa Merkez / Gazimağusa

5
Puan: 5/5 (Toplam 2 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

54 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Aysu Selin

Ibrahim

Ali

Hacer

Esen

Hamitcan

Emin

Onur

Okan

Erdal

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
Kıbrıs için İdeal bir otel
19-21 ekim tarihlerinde gün iş toplantısı için otelde konakladım. Otel kıbrısın bafra bölgesinde geniş bir alana konumlanmış bir büyük anabina ve iki katlı evlerden oluşmaktadır. Çok guzel ve itina ile yapılmış bir mimariye sahip.

Otel ana bina ile başlayıp sağ tarafta boydan boya iki katlı evlerden oluşmaktadır. Otelde kaya grubunun tüm güzel misafir perverliğini görebilirsiniz. Otelin yiyecek içecek kalitesi gayet iyi aç kalmak mümkün değil. Her öğün her çeşit ızgara mevcut, akşamları bu ızgaralar dışarıda daha farklı olarak sunulmaktadır. Aç kalmak mümkün değil otelde.

Denizi bu güne kadar gördüğüm en iyi denizdi. Tamamen kum ve cam gibi berrakdı. Hemen derinleşmiyordu. Havuzları gayet temiz ve yeterliydi. Ancak otelin büyüklüğüne göre kaydıraklar yetersizdi. Temizlik ve hijyen genel anlamda çok iyiydi. Odalar her gün temizlendi. Çalışanların ilgi ve alakası iyiydi. Canla başla çalıştılar. Ben kıbrısa tatile gitmeyi düşnenlere kaya artemis oteli tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile gidilebilir. Herkese sağlık ve mutluluk ile döneceği tatiller diliyorum. Saygılarımla,
5 yıldıza yakışır hizmet
Tatil için kaya artemis oteli seçmiştik fakat gitmeden önce bu otelle ilgili yapılan yorumları okuduğumda otele gidip gitmemekle ilgili çok düşündüm ve son olarak gitmeye karar verdik ve 2011 yılı eylül ayında bu otele ailece gittik ve 6 gün kaldık.

kaldığımız sürece hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadık ve yemeğinden tatlısına temizliğinden müşteri hizmetlerine kadar herşey mükemmeldi. tabiki gizli kahramanlar olan garsonlarıda unutmamak gerek. tatil düşünen tüm tatil severlere tavsiye ediyorum. gönül rahatlığı ile gidebilirler. otelin memnun kalmadığımız bir eksiği var oda: herşey dahil konsept kullanmasına rağmen yemek saatleri dışında herşeyin ücretli olması ve onların çok pahalı olması. bu konuda en azından yemek dışında içecek ikramlarının ücretsiz sunulmasını müşteri ilişkileri sorumlusu naz hanıma ilettim ve bu konuda çok eleştiri aldıklarını ve bunun misafirlerin talepleri doğrultusunda düzeltilmesi için en kısa sürede yetkililerle görüşeceklerini iletti.

inşallah bu sorunuda en kısa sürede çözerler ve bir sonraki tatilde daha kalabalık misafir grubuyla tekrar görüşürüz. hizmetleri geçen tüm çalışanlara teşekkürler.