0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Korel Termal Resort & Spa

Korel Termal Resort & Spa

Tıp Kaplıcası, Otel

Merkez, Afyonkarahisar

5
Puan: 5/5 (Toplam 4 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

14 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Erdal

Esma Tekin

Oya

Ismet

Erhan

Melani

Feyyaz

Sevinç

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet
Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#
Otel Paneli İşletmenizi internete taşıyın,
milyonlarca kişiye ulaşın!
HEMEN KAYIT OLUN

FIRSATLAR

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
mekan ile ilgili fazla söze gerek yok, fırsatlar ilk çıktığı dönemlerde gerçekten fırsattı fakat günümnüzde bir çpğu hile hurda ve gereksiz kampanyalar, üreticinin çıkarlarını gözetene fırsat denmez. fakat korel termal bugün çıksa alırım maddi durumum uygun olmazsa ve kaçırırsam gerçekten kahrolurum...
korel termali daha fazla görmek isteriz, bundan memnuniyet duyarız.
10 numara bir kaplıca oteli, yalovalı 5yıldızlı kaplıcalara örrnek olacak cinster bir mekan
Harika
Harika ötesi yemekleriyle, tertemiz odalarıyla, hijyen ve şifalı havuzlarıyla, güler yüzlü personeliyle "Pazarlama müdürü Taylan Bey'e bilahare teşekkürler" bizlere harika bir tatil yaşatan Türkiye'nin en büyük termal otelllerinden biri olan Korel'e teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ederim.
Teşekkürler
14-02-2009 da arkadaş tavsiyesiyle otele geldim. Otel'e gelirken daha önce kaldığım otellerdeki aksaklık ve vurdumduymazlıkları gördüğüm için arkadaşım datavsiye etmiş olmasına rağmen önyargılı geldim ama beni şaşırttınız bu kadar güler yüzlü ve saygılı personeli seçen kişiye önce teşekkür ederim daha sonra tüm çalışan personele teşekkür ederim. Temizlik konusundada olağan üstü temiz bir yer inanmazsınız ama hergün odanız temizleniyor ve yeni havlu ve bornoz koyuluyor. Yemekler deseniz mükemmel hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sadece bir dipnot düşmek istiyorum animasyon biraz yetersiz ancak hakkını yememek lazım 4 gece de Korel gurubun söylediği şarkıları dinlemek insanı bıktırmıyor sadece çocuklara yönelik bir şeyler daha düşünülse daha iyi olur hepinize teşekkür ederim. Gelecek kış tekrar gelicem.