0 (850) 333 03 23

Kuaför Nejat

Kuaför

Necatibey Cad. No:34/1 Kızılay
Çankaya / Ankara

4
Puan: 4/5 (Toplam 45 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

127 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Bircan

F. Tuğba

Serpil

Vasila

Funda

U'başak

Aytuğ

Birsen

Melek

Güler

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
Çok iyi
Defalarca kupon aldım, ayrıca da gidiyorum. Saç kesim ve balyaj yaptırıyorum. Çok çok memnunum. Yapılan iş kaliteli, müşteriye davranış düzgün. Çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.
Balyajda işinin ustası
Bugün akşam üzeri ben de Balyaj fırsatını alıp Kuaför Nejat'a gittim... Bunca yıldır balyaj yaptırırım ama hiç bu kadar güzel olmamıştı.. Sanki fırsat almamışım da büyük paralar verilip de gidilen salonlardan çok daha özenli bi iş çıkardı.. Herkese tavsiye ediyorum herkesee... fotoğraf koyulabilseydi de hemen saçımı gösterebilseydim sizlere...
Kesinlikle memnun kalacaksınız
Hafta sonu gittim. Çok memnun kaldım. Hüseyin bey ilgilendi. istediğim rengi tutturdu çok mutlu oldum yeni yıla yeni renkle gittim. kafamdaki olumsuzluklar gitti. Yine gitmek isterim. teşekkürler
EMEĞİNİZE SAĞLIK
CUMARTESİ GÜNÜ SAÇLARIM SİYAHDAN KIZIL OLDU,VE GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OLDU.EŞİMDEN VE ÇEVREMDEN GÜZEL ŞEYLER DUYDUM.EMEĞİNİZE,ELLERİNİZE SAĞLIK.
bundan iyisi yok (bence)
her yönüyle memnun kalacağınıza inandığım bir yer ellerine sağlık çok çok iyi