0 (850) 333 03 23

Meşhur Bursa Hacıbey Kebapçısı

Kebap

Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. Osman Tan İş Merkezi No: 1
Çankaya / Ankara

4
Puan: 4/5 (Toplam 11 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

101 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Ayse

Ibrahim

Yunus

Mustafa Safa

Pelin

Tc Cengiz

Mustafa

Emre

Meltem

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

RESİMLER

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
Bursa Hacıbey Kebapçısı mekanı cok temiz , ferah. Hizmet kalitesi cok iyi. Yemekler çok lezzetli ve hijyen üst düzey. Garsonlar güleryüzlü ve yardımcı oldular. Yemek servisi cok hızlıydı. Mükemmel dört dörtlük bir restoran. Herkesin gitmesini tavsiye ediyorum
 
Bursa'yı aratmayacak mükemmellikte iskenderi Ankara'da başka yerde bulacağımı sanmıyorum. Çalışanlar da her zaman çok ilgili çok naziklerdi. Ayrıca fırsatı yakalayınca fiyatı da çok uygundu.
 
O kadar ilgililer ki. İyi ve çok temiz. Tavsiye ediyorum. Dışarıdan bakıldığında da güzel duruyor. Hakkını veriyorlar. Yemeklere gelene kadar önce yüz ifadeleri sizi cezbediyor.
 
Keyifli, kaliteli ve yemekleri de lezzetli bir restaurant.
40 Sene önce Ankara Ulus"daki yerine giderdim. Ankaranın en iyi iskender kebapçısıydı. Şimdi yine gidiyorum. İnanın lezzet ve hizmet olarak 40 yıl önce yediğimden hiçbir farkı yok. 40 yıldır aynı eşşiz tat. Duvarlarındaki bakır tabaklar bile aynı. Özünü hiç bozmayan bir müessese. İnsan başka ne ararki?