Öngen Country Hotel

Otel

5
Puan: 5/5 (Toplam 5 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

3 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Nazife

Muharrem

Benzer Fırsatlar

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Öngen Country Hotel Resimleri

Öngen Country Hotel Yorumları

Ciğerlerinizi Oksijenle Doldurun
İstanbul'un karbondioksitinden ve GDO'lu besinlerinden uzaklaşın ve oksijende Türkiye'nin en zengin bölgesine gidin, burada hem doğal ve lezzetli yemekler yiyin, hem de lüks ve konforlu bir otelde kendinizi yenileyin. Ben her dolduğumda, bunaldığımda yenilenmek için buraya kaçıyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
Doğanın İçinde Bir Butik Otel
Geçtiğimiz ocak ayında 2 aile İzmir'den başka bir arkadaşımızın tavsiye ettiği bu butik otele geldik. Odalarda telefon olmaması kötü oldu ama onun dışında yemekler yüzde yüz doğal ve organikti, zeytinyağına ekmek banarak yedik.

Havası ciğerlerinizi temizliyor resmen. Manzarada bir harikaydı. Ayrıca İzmir'e çok çok yakın. Bir hafta sonu şehirden kaçıp kendinize vakit ayırmak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim.
Keyifli Bir Yılbaşı
Yılbaşı için gittik. Başta sıkılırız, keyifsiz olur gibi endişelerimiz vardı ama bize çok bir yılbaşı geçirdiler. Otelin önünde ateş başında içtiğimiz sıcak şarap bir harikaydı. Kışın o soğukta içimiz ısındı. Erken rezervasyon yapıp suit odalarda kalırsanız çok daha rahat edersiniz.
Doğanın İçinde Lüks Hizmet
Doğayla iç içe lüks bir hizmet sunuyorlar. Oksijen oranı otele ilk vardığınızda ilk önce bir başınızı döndürüyor. Sonra alışıyorsunuz. Odalarda telefon olmaması kötü, ama cep telefonunuzda ulaşabiliyorsunuz. Biz bu yaz villalarda kaldık. Aşırı rahat ve genişti.
Doğal Bir Ortam
Hem havası, hem çevresi, hem yemekleri, hem personeli, hem de ambiyansıçok iyi. Yol biraz zorlu gibi ama çok kısa bir kısmı. O kısmı da atlattığınızda muhteşem bir manzara sizi karşılıyor. Odalar sıcak, dekorasyon şık, yemekler doğal.
Genel
Geçen haftasonu arkadaşlarımla birikte buraya gittik. yolu biraz zahmetli olsa da manzarası ve yemekleri çok güzeldi. kışın şöminenin dibinde sıcak bir tatil geçirebilirsiniz. eğer arayış içersindeyseniz düşünmenizde yarar var kanısındayım .
çok çok teşekkürler...
2011'e, dostlarımızla birlikte öngen country hotel'de girdik.öncelikle, öngen'i bize tavsiye eden iş arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.

rafine bir lezzet. özel ve itinalı bir servis. sade ama içten ve kaliteli bir eğlence. otelin sahibinden, tüm personele kadar, gözlerinden pozitif enerji yayılan bir ortam.

ah, 2011 hep böyle gitse. tatil dönüşü, bizi buraya gönderen arkadaşıma sarıldım. ben de bol teşekkür almak için öngen'i dostlarıma anlatıyorum.

Öngen Country Hotel Nerede?

Yeşilyurt Köyü. Yeşilyurt Köyü Küçükkuyu
Ayvacık / Çanakkale

Öngen Country Hotel'e Nasıl Gidilir?

Öngen Country Hotel adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın