Sidonya Hotel

Otel

3
Puan: 3/5 (Toplam 10 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

75 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Tülin

Hasan

Süveybe

Yusuf Talha

Serdar

Mehmet Yılmaz

Ali

Kadriye

Benzer Fırsatlar

Bu mekanın şu an aktif fırsatı bulunmamaktadır. Yakınlardaki benzer mekanların aktif fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Sidonya Hotel Resimleri

Sidonya Hotel Yorumları

 
Bir akşam yemeği için mükemmel bir manzara ve çalışanların yaklaşımı ve menüsü çok güzeldi. Bir daha ki tercihim yine burası olacak
 
Beklentimizin de üstünde çok güzel bir akşam yemeği oldu. Restoran sorumlusu Erol Bey ve servis sorumlusu Hasan Bey görevlerini layığı ile yerine getirdiler. Menü hem doyurucu hem de gayet lezzetliydi. Eşim ile eşsiz bir manzara ile romantik bir akşam yemeği yemenin tadını çıkardık. Tekrar tercih edeceğim ve yakınlarıma tavsiye edeceğim bir mekan.
Herşey Harikaydı
Otel merkezi ve sakin bir yere sahip.Teras restorant ,kahvaltı müthiş.Bize ilgi ve alakasından dolayı Otel Müdürü Mehmet beye ve ekibine çok teşekkür ederim.Bundan sonra Kadıköydeki tek tercihim Sidonya Hotel olacaktır.
Sidonya Hotelde bir hafta önce turistik İstanbul ziyaretim sırasında konakladım.Ziyaret amacım İstanbulun tarihi güzelliklerini gezmekti.Anadolu yakası ve Avrupa yakasına kolay ulaşım ve Anadolu yakasının merkezi olduğu için kadıköyü tercih ettim.Tarihi Ayasofya,mısır çarşısı.Eminönü,Sultan Ahmet gibi tarihi yerleri,vapurla 15 dakikada boğazın güzelliklerini seyir ederek ulaşabiliyorsunuz.Kadıköydeki Moda,Bahariye,Salıpazarı,Barlar çarsısı ve eğlence merkezlerine çok yakın yürüme mesafesinde.Uçaktan indiğimde havataş servisine binip otelin önünde inip yürüyerek otele ulaşdım.Teras manzarası mütiş sabah kahvaltıya çıktığımda tarihi Haydarpaşa garı,Marmara denizi ve İstanbul boğazı ayaklarınızın altında mütiş bir manzara,kahvaltısı çok zengin ve martılarla sohbed edercesine kahvaltınızı yapıyorsunuz.Çalışanlar güler yüzlü ve ilgiliydi.Otel Müdürü Mehmet bey ve ekibine çok teşekkür ederim.Bundan sonraki konaklamalarımda tek tercihim Sidonya Hotel olacaktır.

Sidonya Hotel Nerede?

Rasim Paşa Mah. Nemlizade Sok. No: 34
Kadıköy / İstanbul

Sidonya Hotel'e Nasıl Gidilir?

Sidonya Hotel adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın