0 (850) 333 03 23

Taner Kaplan Yüzme Okulu, The Parma Hotel Taksim

Eğitim

Kocatepe Mah. Abdulhakhamit Cad. No:24
Beyoğlu / İstanbul

5
Puan: 5/5 (Toplam 5 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

22 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Hayriye

Jale

Berra

Esin

Feride

Ayşe

Nese

Eda

Ragıp

Recep

Uygulaması İle
En İyi Fırsatlar Elinin Altında!


Yoldayken acıktığında ya da otel, güzellik salonu gibi tüm mekanların avantajlı fiyatlarına ulaşmak için Fırsat Bu Fırsat uygulamasını kullan, sana en yakın fırsatları keşfet!
#

FIRSATLAR

YORUMLAR

Mekan hakkında yorum yaz

Puan Ver:
 
Kaliteli eğitim
Taner hoca gerçekten işinin ehli,bilgili ve başarılı bir eğitmen kesinlikle lakayt olmayan ve sizin en iyi şekilde öğrenmenize yardımcı olan bir hoca ilk derste bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz kesinlikle pişman olmayacaksınız. Kendim için yapmış olduğum en güzel şey çok teşekkürler hocam her şey için.
 
Teşekkürler
Benim için bugüne kadar imkansız olan bir şeyi ; Suyun üzerinde kalabilmeyi ve yüzmeyi başardım. Hem de ilk derste. Müthiş başarılı bir hoca. Derslere devam edeceğim. Özellikle tereddüt yaşayan kullanıcılar için yazıyorum bu yorumu amacınız yüzmeyi öğrenmekse eğer. Hiç ama hiç düşünmeyin. Kendinize bu kuponu hediye olarak alın ve sonucunu görün. Asla pişman olmayacaksınız. Teşekkürler Taner Hoca
 
Gayet bilgili ve yardımsever bir eğitmen. Herkese tavsiye ederim.
 
Yüzme kursu
Su korkum vardı. Taner bey sayesinde az da olsa korkumu yendim. Şimdilik bir ders gittim ve devam etmeyi düşünüyorum kesinlikle. Mekan da güzel ve temizdi.