The Craton Hotel Spa

Spa

5
Puan: 5/5 (Toplam 8 kullanıcı)
Sizin Puanınız:

11 kişi takip ediyor.
Mekanı Takip Et

Deniz

Levent

Niyazi

Semra

Miranda

Õzlem

Dilek

Duygu

Halil

The Craton Hotel Spa Fırsatları

The Craton Hotel Spa Yorumları

 
Konforlu ve oldukça hijyenik bir mekan ve güler yüzlü çalışanlarıyla çok güzel bir masaj deneyimiydi. Havuz,sauna vb. olanaklarıyla kesinlikle tavsiye ederim. Masaj da gayet güzeldi. Muhtemelen bir kez daha gitmek isterim.
 
çok temiz ve güler yüzlü çalışanlar var, lokasyon olarak çok merkezi
 
Harika mekan, fevkalade çalışanlar.. herşeyiyle harika vakit geçirdim çok teşekkür ediyorum.
 
Konforlu ve oldukça hijyenik bir mekan. Aynı zamanda konumu itibariyle de tercih edebileceğim kalite ve pratikliğe sahip.

Teşekkür ederim.
 
I have tried Turkish hemam and massage in this hotel and I just loved it. The service was great. The woman was super nice and professional. She could also speak English which was better for me. I would definitely go for the 2nd and 3rd time. Highly recommended.
 
Güleryüzlü anlayışlı çalışanlarıyla, çok güzel bir masaj deneyimiydi herkese tavsiye ederim.
 
Çok başarılı buldum, muhtemelen bir kez daha gitmek isterim. Gerek masaj odasında bulunan hamam,sauna vs.gibi kişiye özel olanaklar, gerekse 2 aile olarak da gelebileceğimiz havuz,sauna,hamam olanakları çok hoşuma gitti. Masaj da gayet güzeldi. Elinize sağlık.
 
Her şey çok güzeldi. Spa merkezinde her şey yeni ve tertemiz di. Türk hamamı benim daha evvel gittiğim yerlerinde içinde en büyüğüydü . Masaj ise tek kelime süper di .Ben 80 dakikalık masaj almıştım ne iyi etmişim.
hatta tekrar almayı düşünüyorum.
Teşekkürler

The Craton Hotel Spa Nerede?

Fulya Mah. Bahçeler Sok. No:16 K: 1 ( Cevahir AVM 20 mt. uzaklıkta)
Şişli / İstanbul

The Craton Hotel Spa'ya Nasıl Gidilir?

The Craton Hotel Spa adresi ile ilgili ayrıntılı ulaşım bilgileri ve yol tarifi için şu an bulunduğunuz adresi kullanabilir, dilerseniz de yeni bir adres tanımlayabilirsiniz. Yol tarifinde kullanmak üzere yeni bir adres belirtmek için buraya tıklayın