0 (850) 333 03 23

Sitemizde paylaştığımız fırsatlara yönelik en çok sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Başka istek ve sorularınız için info@firsatbufirsat.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınızı zevkle yanıtlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat nedir?

Fırsat Bu Fırsat şehrinizdeki günlük indirimleri sunan bir platformdur.
Eğlence mekanları, Konaklama Mekanları, Restoranlar, Sağlık Merkezleri, Güzellik Merkezleri, Spor Salonları ve Etkinlikler hakkında birbirinden farklı onlarca kampanya sunan Fırsat Bu Fırsat sayesinde tüm indirimlerden haberdar olabilirsiniz.
Fırsat Bu Fırsat, satın almak istediğiniz hizmeti en uygun fiyata siz değerli kullanıcılarına sunarak, hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Fırsat Bu Fırsat'ın genel merkezi nerededir?

Genel Merkezimiz Kaliforniya’da teknolojinin merkezi olan Silikon Vadisi’ndedir. Satış ve Pazarlama ekibimiz ise İstanbul, Türkiye’dedir. Fakat çeşitli bölgelerde de bulunan satış ekibimiz aracılığı ile yalnızca İstanbul değil farklı şehirlerdeki bulunan kampanyalara da ulaşma imkanınız olmaktadır.

Günün Fırsatını nasıl satın alabilirim?

Sitemizde yayınladığımız kampanpanyaların 'Hemen Al' butonuna tıklayarak satın alabilir, fırsat seçeneklerini ise 'Hemen Al' butonuna tıkladığınızda görebilirsiniz. Fırsatı satın almadan önce detaylarda 'müsaitlik alınması' zorunluluğu belirtilmiş ise 0(850) 333 0323 nolu telefondan müsaitlik alabilir, satın alım için de yardım talep edebilirsiniz.
Satın alım sonrasında email adresinize gelen rezervasyon numarasını arayarak işletmeden yerinizi ayırtabilirsiniz. Detaylarında rezervasyon zorunluluğu olan tüm fırsatlara dikkat etmeli, müsaitlik sorunu yaşanmaması için kaydınızı yaptırmalısınız. Satın aldığınız fırsat eğer ürün ise adres bilgilerinizin güncel olmasına dikkat ediniz.

Fırsat Bu Fırsat üzerinden kampanya satın almak güvenli midir?

Sitemizde bulunan işletme ve tedarikçilerle satış temsilcilerimiz görüştükten ve iş birliğimizi sözleşme ile belgeye döktükten sonra fırsatlarını yayına almaktayız. Satış işlemleri gerekli yasal koşullar ve gizlilik altında gerçekleştirmektedir.

Satın aldığım fırsatı aynı gün için kullanmak zorunda mıyım?

Hayır, satın aldığınız fırsatı kupon son kullanım tarihine kadar istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Seanslı ve yıl boyunca süren fırsatlarda kupon son kullanım tarihine kadar randevu almanız ya da rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Aylık, yıllık, seanslı fırsatları randevu aldığınız takdirde son kullanım süresinden sonra da geçerli olduğu süre boyunca kullanabilirsiniz.

Satın aldığım kampanyanın kodu henüz elime ulaşmadı, bu konuda ne yapabilirim?

Satın aldığınız kampanyanın kodları, fırsatı satın alır almaz bir sonraki aşamada ekranınızda gözükecektir. Aynı zamanda e-posta adresinize gelecek ve size sms olarak da ulaşacaktır.
Rezervasyon yaptırmanız gereken işletmenin numaraları e-posta adresinize ulaşacak; yine satın alım sonrası ekranınızda da gözükecektir. Ürünlerde rezervasyon ya da randevuya gerek yoktur, profilinizde yer alacak kargo takip numaranızdan siparişinizi kontrol edebilirsiniz.

Yayınladığınız her fırsattan dilediğimiz kadar satın alabiliyor muyuz?

Yayınladığımız fırsatın satın alma üst sınırı bulunmadığı sürece, o fırsatı dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Birden fazla alınmaması gereken kampanyaların detaylarında 'Yalnızca 1 adet fırsat satın alabilirsiniz' ibaresi bulunur.

Kuponumun süresi dolsa bile kullanabilir miyim?

Hayır, aksi belirtilmedikçe, geçerlilik süresi dolmuş kuponları kullanamazsınız.

Fırsat Bu Fırsat üzerinden satın aldığım kampanya indirimini başka bir kampanya için kullanabiliyor muyum?

Hayır, aksi belirtilmedikçe satın aldığınız indirim kuponunu başka bir kupon ile birleştiremezsiniz.

Satın aldığım fırsatı bir başkasına hediye edebilir miyim?

Tabii ki. Satın aldığınız fırsatı sevdiklerinizle paylaşabilir, onlara harika sürprizler yapabilirsiniz. Fakat bazı fırsatların detayında 'başkasına devredilemez' notu bulunmaktadır. Bu fırsatlar hediye edilememektedir.

Satın aldığım fırsatı iade edebilir miyim?

Henüz kullanmadığınız ve süresi geçmemiş kuponlar için iade taleplerinizi info@firsatbufirsat.com adresine e-posta atarak bildirebilirsiniz.
Detayında "iade edilemez" açıklaması bulunan fırsatlarda iade yapılamamaktadır.
Cinemaximum bileti kampanyasında iade yapılmamaktadır.
Kullanılan veya süresi geçen kuponlar iade edilememektedir.

Fırsat Bu Fırsat üzerinden satın aldığım fırsatın, belirtilen miktarının tamamını ilk ziyaretim sırasında kullanamazsam, kalan miktarını sonradan kullanabilir miyim?

Bir adet kuponu birkaç sefer kullanamazsınız. (Seanslı fırsatlar hariçtir.) Fakat fazla alınan kupon kodlarını, fırsatın son kullanım süresini geçirmemek şartıyla daha sonra da kullanabilirsiniz.

İşletmem Fırsat Bu Fırsat’ta nasıl yer alabilir?

info@firsatbufirsat.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişim kurabilir, şirketiniz için neler yapabileceğimizi bire bir görüşebiliriz.
Gönderdiğiniz mailde işletmeniz hakkında kısa bir bilgi ve iletişim numaraları yer almalıdır. İşletmeniz sitemizce uygun görüldüğü takdirde size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.