Ağva Temmuz Otel'de Çift Kişilik Konfor Dolu Kahvaltı Dahil Konaklama

Fırsat Numarası: 38251
Ağva Temmuz Otel'de Çift Kişilik Konfor Dolu Kahvaltı Dahil Konaklama Ağva Temmuz Otel'de Çift Kişilik Konfor Dolu Kahvaltı Dahil Konaklama Ağva Temmuz Otel'de Çift Kişilik Konfor Dolu Kahvaltı Dahil Konaklama Ağva Temmuz Otel'de Çift Kişilik Konfor Dolu Kahvaltı Dahil Konaklama Ağva Temmuz Otel'de Çift Kişilik Konfor Dolu Kahvaltı Dahil Konaklama Ağva Temmuz Otel'de Çift Kişilik Konfor Dolu Kahvaltı Dahil Konaklama

Seçenekler

Kafa dinlemek isteyenlerin rotası Ağva'da, kalitesi ve konforu ile dikkatleri üzerine çeken kahvaltı dahil seçenekli konaklamaya hazır mısınız?

Ağva Temmuz Otel, uygun fiyatlı kampanyasıyla kapılarını sizlere aralıyor... Cumartesi günü canlı müzik eşliğinde tatilinize keyfi katın. 

Bu kampanyadan yararlanmak ve huzur dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız hemen randevunuzu gerçekleştirin!

İyi tatiller...

Ağva Temmuz Otel

Ağva’da Göksu Nehri kıyısında kurulmuş olan Temmuz Otel, adını Sümer bereket tanrısından almıştır. Sümerlerde bitkilerin ve doğanın tanrısı olan Temmuz, tıpkı doğa gibi sonbaharda ölüp; ilkbaharda yeniden dirilirdi. Ülkesine aşk ve bereket getiren bereket tanrısı Temmuz, aşk tanrıçası İnanna’ya aşık olmuş ve onunla evlenmişti. Her yıl nisan ayında, Temmuz’u simgeleyen Sümer kralı, aşk tarıçası İnanna’yı simgeleyen bir rahibeyle evlenirdi. Kral, tanrıyla özdeşleştirilir; evlenerek o yıl için doğayı döller ve bereketli kılardı. Düğün; “Temmuz Ayinleri”adı verilen bir törenle kutlanırdı. Temmuz törenlerinin bugünkü adı Nevruz törenleridir.

Gözlerinizi kapatın ve iki derenin arasında kurulu olan bir kasaba düşünün. Bu kasabanın bir tarafı mavi denize, diğer tarafı yemyeşil bir ormana dayansın. Zaman tünelinde yolculuğa çıkıp İstanbul’dan 97 dakika uzaklıktaki Ağva’ya gelip doğanın büyüsüne kendinizi bırakın.

İlgili Aramalar

179.00 TL

Temmuz Otel'in Yorumları

 
Keyifli bir kahvaltı
Hafta sonu için gidipte görülebilecek bir yer. Enfes bir kahvaltı için mutlaka bu mekanı görmeniz gerekiyor. Hizmet ve kalitesi gerçekten memnun etti. Yusuf beye çok teşekkür ederim.
 
Mekan beklediğimiz gibi çok güzeldi, personel çok ilgiliydi bunun için çok teşekkür ederim. Oda biraz daha temiz olabilirdi belki.
 
Ağva Temmuz Otel
Sessiz sakin kafa dinlemek için birebir, Nehir'de kuş sesleri içinde deniz bisikleti sürmek, süper bir kahvaltı ve çalışanların sizi hiç rahatsız etmediği, isteklerinizin anında karşılandığı sıcacık bir ortam. Teşekkür ederiz.
AHMET SEÇERDİN
 
Gerçekten gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Göl kenarında kahvaltı keyfini hiç bir 5 yıldızlı otele değişmem.
 
Çok sakin çok güzel bir yer. çalışanlar çok iyiler isteklerinize hemen cevap veriyorlar. Ayrıca otele ulaşım otobüsle dahi gitseniz çok rahat.
179.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 1049 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (38251) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • 0-6 yaş 1 çocuk ücretsizdir.
  • Cumartesi günleri canlı müzik hizmeti verilmektedir. 
  • Özel günler ve bayram dönemleri hariçtir.
MEKANLAR