Sitemizde paylaştığımız fırsatlara yönelik en çok sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Farklı istek ve sorularınız için en alttaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.
Tüm sorularınızı zevkle yanıtlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

- Fırsat Bu Fırsat Ekibi


Sıkça Sorulan Sorular
Fırsatlardan Nasıl Yararlanabilirim?

Satın aldığınız fırsatın kodları, fırsatı satın alır almaz bir sonraki aşamada ekranınızda gözükecektir. Aynı zamanda e-posta adresinize gelecek ve size sms olarak da ulaşacaktır. Hizmetten faydalanmak istediğiniz gün fırsat kodlarınızı işletmeye ileterek fırsattan faydalanabilirsiniz.
Konser ve tiyatro fırsatları için kupon kodlarınızı gişeden bilete çevirebilirsiniz.

Fırsat Satın Alırken Nelere Dikkat Etmem Gerekir?

Fırsatı satın almadan önce detayda “Rezervasyon zorunludur” ifadesi belirtilmiş ise 0 (850) 333 03 23 numaralı telefondan bize ulaşıp istediğiniz tarih için müsaitlik sorgulatabilirsiniz.
Satın alım sonrası e-posta adresinize gelen rezervasyon numarasını arayarak işletmeden yerinizi ayırtabilirsiniz.
Bazı firmalar ile yapılan anlaşmalar gereği detayında “Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.” ifadesi yer alan fırsatlar için iptal ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.

Ödemem kredi kartı ekstreme nasıl yansıyacak?

Ödemeniz ekstrenize "Fırsat Bu Fırsat İnternet Hizmetleri" olarak yansıyacaktır.

Fırsat Bu Fırsat Üzerinden Kampanya Satın Almak Güvenli Midir?

Sitemizde bulunan işletme ve tedarikçilerle satış temsilcilerimiz görüştükten ve iş birliğimizi sözleşme ile belgeye döktükten sonra fırsatlarını yayına almaktayız. Satış işlemleri gerekli yasal koşullar ve gizlilik altında gerçekleşmektedir.

Satın Aldığım Fırsatı Aynı Gün İçin Kullanmak Zorunda Mıyım?

Hayır, satın aldığınız fırsatı kupon son kullanım tarihine kadar istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Seanslı ve yıl boyunca süren fırsatlarda kupon son kullanım tarihine kadar randevu almanız ya da rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Aylık, yıllık, seanslı fırsatları randevu aldığınız takdirde son kullanım süresinden sonra da geçerli olduğu süre boyunca kullanabilirsiniz.

Yayınladığınız Her Fırsattan Dilediğimiz Kadar Satın Alabiliyor Muyuz?

Yayınladığımız fırsatın satın alma üst sınırı bulunmadığı sürece, o fırsatı dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Birden fazla alınmaması gereken kampanyaların detaylarında 'Yalnızca 1 adet fırsat satın alabilirsiniz' ibaresi bulunur.

Kuponumun Süresi Dolsa Bile Kullanabilir Miyim?

Hayır, geçerlilik süresi dolmuş kuponları kullanamazsınız.

Satın Aldığım Fırsat Kuponumu Başka Bir Kampanya İçin Kullanabiliyor Muyum?

Hayır, satın aldığınız indirim kuponunu başka bir kupon ile birleştiremezsiniz.

Satın Aldığım Fırsatı Bir Başkasına Hediye Edebilir Miyim?

Tabii ki. Satın aldığınız fırsatı sevdiklerinizle paylaşabilir, onlara harika sürprizler yapabilirsiniz. Fakat bazı fırsatların detayında 'başkasına devredilemez' notu bulunmaktadır. Bu fırsatlar hediye edilememektedir.

Kupon Kodlarımın Bir Kısmını Daha Sonra Kullanabilir Miyim?

Bir adet kuponu birkaç sefer kullanamazsınız. (Seanslı fırsatlar hariçtir.) Fakat fazla alınan ya da ilk seferde tamamını kullanmadığınız kupon kodlarını, fırsatın son kullanım süresini geçirmemek şartıyla daha sonra da kullanabilirsiniz.

Satın Aldığım Fırsatı İptal Edebilir Miyim?

Henüz kullanmadığınız ve süresi geçmemiş kuponlar için iptal taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Kullanılan veya süresi geçen kuponlar iptal edilememektedir.
Sinema, konser, tiyatro gibi detayında "iade edilemez" ifadesi bulan fırsatlar için firmalarla yapılan anlaşmalar gereği iptal ve iade işlemleri yapılamamaktadır. Bu nedenle yanlışlıkla fazla sayıda kupon alma, etkinliğe geç kalma gibi nedenler ile de iptal işleminin gerçekleşemeyeceğini üzülerek belirtmek isteriz.

İptal Edilen Fırsat İçin Ücret İadesi Ne Zaman Alınır?

İptal edilen kupon iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.

İletişim Formu
Fırsat numarasını fırsatın detay sayfasında bulabilirsiniz.
Her satırda 1 kupon kodu olacak şekilde giriş yapınız.
Tatil Fırsatları