Zorlu kış şartları, kar ve yağmurlar biter, kavurucu yaz sıcakları, boğucu havalar başlar. Araç bakımları ise bu geçişlerde olmazsa olmaz bir hal alıyor. Hayatımızı ve sağlığımızı emanet ettiğimiz, İstanbul'un trafik ve yoğunluğu arasında çoğu zaman günümüzün çoğunu içinde geçirdiğimiz için araç yıkama ve bakımlarını aksatmak, kendimizi ve sevdiklerimizi de aksatmak sayılır. Biz de bu yüzden sizleri uygun fiyat ve kaliteli hizmetle buluşturmak için İstanbul'un her bir yerinde, elinizin altında her an bulunması gereken oto yıkama kampanyalarını hazırladık.

Oto yıkama ve bakım kampanyalarımız ile sizin ve sevdiklerinizin yolculuğu güven ve sağlık içinde olacak!

Aradığınız her yerde, Beylikdüzü, Şişli, Ataşehir, Küçükçekmece, Kadıköy, Avcılar, Beşiktaş, Gaziosmanpaşa gibi İstanbul'un dört bir yanında, kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan oto yıkama ve bakım mekanlarımız her zaman elinizin altında olacak. Aracınızın tüm yıkama ve bakımlarında tercih edebileceğiniz, içinizi rahat ettirecek uygun fiyatlı kampanyalarımızda aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Aracınızın ihtiyacı olan, sizin ve sevdiklerinizin ihtiyacı olan ile aynı değerdedir. Çünkü uzun zamanlar geçirdiğiniz aracınız, ikinci eviniz olarak kabul ediliyor bir yerde. Birbirinden kaliteli oto yıkama ve bakım işletmelerimizde, aracınızın ihtiyacı olan her türlü oto yıkama ve bakım uygulamasını bulacaksınız. Aracınız için gerekli olan; Cilalı Köpüklü Fırçasız Profesyonel Araç Yıkama, Dış Pasta Cila ve Kil Uygulaması, Hare Giderici Kimyasal Uygulama, Boya Koruma, Motor Temizliği ve Koruma, Motor Yıkama ve Koruma, Ozon ile Antibakteriyel Dezenfektasyon ve Koku Giderme, Jant temizleme ve Koruma, Deri veya Kumaş Koltuk Yıkama, Taban Halısı / Tavan Döşemesi Temizleme ve Koruma, Far Temizliği, Kararmış - Çizilmiş Far Camlarına Pasta Cila Uygulama, Bagaj ve Stepne Temizleme, Ön Cam Su İtici Kimyasal Uygulama, Detaylı İç Temizleme ve Vinly Koruma, Sunroof Temizleme, Ön Cam Su İtici Koruma, Krom ve Metal Parçaları Temizleme ve Koruma, Ahşap - Maun ve Metal Aksamları Temizleme ve Koruma, Bagaj Döşeme Temizleme ve Koruma gibi onlarca önemli detay ve sorun hallolacak.

Hayatınızı ve sağlığınızı emanet ettiğiniz, çoğu zaman gününüzün tamamını içinde geçirdiğiniz aracınızın, yıkama ve bakımlarını aksatmamak, kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için siz de ucuz fiyatlı ve kaliteli oto yıkama kampanyalarımızdan hemen yararlanın!

Güvenli ve sağlıklı yolculuklar dileriz...
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları