Sanatçıların büyük topluluklar önünde çeşitli müzik parçalarını çaldığı ve söylediği konserler, yılın her gününde geniş kitleler tarafından takip ediliyor. Rock müzik konseri, pop müzik konseri, jazz müzik konseri, klasik müzik konseri ve daha birçok çeşitte verilen konserler, müzik takipçileri tarafından oldukça önemseniyor. Konserler kapalı alanda gerçekleşebildiği gibi açık alanlarda da gerçekleşebiliyor. Hatta yaz aylarının vazgeçilmezi olan Sanat Performance açık hava konserleri en çok rağbet gören konserler arasında yer alıyor. Yüzyıllar önce varlıklı insanların evlerinde ya da saraylarda konser verdirmesiyle yayılan bu etkinlik, günümüzde de hız kaybetmeden devam ediyor. Konser mekanları değişiklik gösterebiliyor; konser salonlarında, bar & gece kulüplerinde, stadyumlarda ve daha pek çok farklı alanda gerçekleştiriliyor. Ülkemizde de çeşitli konserler, festivaller ve resitaller düzenlenip pek çok eğlenceli etkinlik gerçekleştiriliyor. Ülkemizin eşsiz sanatçılarının verdiği konserler haricinde yurt dışından da yüzlerce sanatçı ve müzik grubu ağırlanmış, bu sayede Türk hayranlarının da gönlü alınmıştır.

Ülkemizde hangi konser mekanları yer alıyor?

Türkiye’de en popüler olan konserler arasında Duman konseri, Mabel Matiz konseri, Tarkan konseri, Sıla konseri bulunuyor. Bu konserlere yüzlerce kişi katılım sağlıyor ve sanatçıyı canlı canlı dinlemenin, en sevdiği şarkılarına eşlik etmenin keyfini doyasıya yaşıyor. Yaz aylarında bu sanatçılar ve daha birçok ünlü sanatçı Harbiye Açık Hava Konserleri kapsamında sahneye çıkmaya devam ediyor ve hayranlarını mutlu ediyor. İstanbul’un en meşhur konser mekanları Sanat Performance, Jolly Joker, Beyrut Performance, Küçükçiftlik Park, Life Park, Zorlu Performans Sanatları Merkezi olarak biliniyor. İstanbul’daki konserlerin haricinde Ankara’daki konserler de oldukça dikkat çekiyor. Ankara’nın en popüler konser mekanları ise Kentpark AVM, Congresium Ankara, Arena, Armada AVM, Hayal Kahvesi olarak sıralanabilir.

Konser fiyatları ne kadar?

Sizin için hazırladığımız en iyi konser fırsatlarının bulunduğu listemize göz atabilir ve en uygun ve en hesaplı konser fiyatlarını bulabilirsiniz. En ucuz fiyatlarıyla bu biletlere sahip olabilmek adına listemizde bulunan konser fırsatlarını hemen göz atın. Sadece size özel indirim ve fırsatlarla, eğlenceye doymayacağınız keyifli anları en uygun fiyat avantajlarıyla istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.

Konser Fırsatlarını Sakın Kaçırma!

Sevdiğin sanatçıların parçalarını dinlenerek eğlenmek için İstanbul konser fırsatlarını sakın kaçırma! En güzel mekanlarda düzenlenen konser etkinliklerini arkadaşlarınla beraber en uygun fiyata katılabilmek için firsatbufirsat.com sitesinden hemen biletini alabilirsin. Onur Akın, Ceylan Ertem, Hakan Altun ve daha farklı sanatçının konseri seni bekliyor. 

İstanbul’da en iyi konserler

İstanbul’un en nezih ve muhteşem mekanlarında harika bir gece geçirmek için acele et! Sanat Performance, Beyoğlu Jolly Joker, Kartal Beyrut Performance, Hayal Kahvesi Atakent ve daha fazlası...

İstanbul’da düzenlenen daha farklı konser listesi firsatbufirsat.com sitesinde sizleri bekliyor. Daha farklı mekan ve sanatçı konserlerine uygun fiyata katılım gösterebilmek için Fırsat Bu Fırsat tarafından sunulan indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Sevgiliniz veya arkadaşlarınızla harika bir gece geçirmek için caz, arabesk, pop veya tarzınıza en yakın sanatçının konserini seçebilirsiniz. Satın alacağınız biletlere sadece konsere katılım hakkı dahildir. Bunun dışındaki harcamalarınız için ücret ödemelisiniz.

Fırsat Bu Fırsat üzerinden alınan konserler için mail adresinize gönderilecek kupon koduyla konsere girebilirsiniz. Satın alınan biletlerin değiştirilmesi veya iptal edilmesi söz konusu değildir. Bu nedenle alım yapmadan önce hangi sanatçı ve hangi mekana gideceğiniz hususunda net olmalısınız. En uygun bilet imkanlarından yararlanarak harika bir konser aktivitesi için şimdiden planlama yapın!

Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları