Çiçekler bulunduğu ortamı güzelleştiren, göze hitap eden, ilgi çekici dekor ürünleri olarak görülür. Hemen hemen herkes onları sever. Evde, bahçede veya bir kafede çiçek görmek insanı gülümsetebilir, neşelendirebilir. Ancak çok güzel bir görüntü sahip olan bu varlıklar sürekli ilgi ister. Canlı bitkilerin çoğuna özen gösterilmesi gerekir. Düzenli olarak sulanmayan, toprak değişimi yapılmayan bitkiler zamanla solar. Ayrıca bunlar her canlı bitki her ortamda yetişmez. Belirli yetişme koşullarının sağlanması gerekir. Bunu herkes sağlayabilir. Mesela soğukta hemen ölen sürekli güneş ışığı isteyen bitkilere evde bakmak zorlayıcı olur. Eğer canlı bitkiler için uygun koşulları sağlayamazsınız ortada güzel görüntülerinden eser kalmaz. Oysaki yapay çiçek tercih edildiğinde böyle şeyleri hiç dert etmezsiniz. Yapay eşyalar canlı olmadıkları için özel bir bakım ve ilgiye ihtiyaç duymaz. Bu da onları sadece dekoratif amaçlı kullanılan ürünler haline getirir. Yapay ürünler canlı bitkiler gibi bakım istemeseler de en az canlılar kadar güzel gözükür. Çoğu kişi bunun farkına vardığı için yapay olanları tercih etmeye başlar. Böylece ev dekorasyonunda yapay çiçek modelleri kullanmak popüler bir hal alır. Bu ürünler canlı olmadıkları için cansız bitki adıyla da satılır. Salonda, yatak odasında, mutfakta veya banyoda ışık alıp almadığı fark etmeksizin rahatlıkla cansız bitkiler kullanabilirsiniz. Hatta balkonda veya bahçenizde de çok hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Cansız bitkiler hava koşullarından etkilenmedikleri için dört mevsimde de zarar görmez. Sulama gerektirmez ama dışarıdan bakıldığında bahçeniz rengarenk bir manzaraya sahip olur. Ayrıca bu ürünler fiyat açısından da canlılara kıyasla daha avantajlı bulunur. Çünkü canlılardaki gibi kullanılmaz hale gelme riski yoktur. Bir canlı bir bitkiye yüksek miktarlarda para verseniz de 1 yıl sonra işe yaramaz hale gelebilir. Halbuki cansız bitkiler her daim verilen parayı hak eder. Fırsat Bu Fırsat’ın ev ve yaşam kategorisinden yapay çiçek fiyatları ve indirimleri öğrenebilirsiniz. 

Yapay Çiçekler Nasıl Kullanılır?
Farklı büyüklüklerdeki cansız çiçek çeşitleri değişik dekorasyon ürünleri ile birlikte kullanılabilir. Saksı, vazo ve tablolar en bilindik dekorasyon fikirleri arasında yer alır. Büyük yapay çiçek modellerinin çoğu genellikle salonda ve saksı içinde sergilenir. 150 cm’nin üzerindeki ürünler büyük ebatları sayesinde hemen ilgi odağı olur. 170 ve 220 cm’lik modeller ise küçük bir ağaç olarak nitelendirilebilir. Hatta zeytin ve limon ağacı gibi ürün çeşitlerinde dalların yanı sıra yapay meyvelere de yer verilir. Bunları sergilerken sıradan küçük saksılar yerine büyük ve geniş hasır saksılar kullanılabilir. Çiçeğin olduğundan daha büyük görünmesini isteyenler metal ayaklı saksıları tercih edebilir. Küçük yapay çiçek çeşitlerinde ise daha çok vazo kullanıldığı görülür. Pembe, kırmızı, beyaz, mavi, turuncu, mor gibi canlı ve değişik tonlarda üretilen çiçeklerin hepsi cam vazolara uyum sağlayabilir. Evinde büyük boyutlu saksılar için yeri olmayanlar vazo kullanarak da güzel dekorasyonlar yapabilir. Sehpa, konsol veya komidin üzerine konan bir iki dal cansız bitkiyi çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Bunların dışında nişan, kız isteme ve düğün gibi aktivitelerde büyük bir titizlik sonucu seçilen yapay çiçek buketi çeşitlerini Fırsat Bu Fırsat’ta bulabilirsiniz. Özel anlarınıza eşlik eden çiçek buketlerini daha sonra hatıra olarak saklayabilir, dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Sayfamızda seramik, cam veya gümüş vazolar içerisinde satılan gösterişli pek çok buket çeşidi yer alır. Bunları vazo almanıza gerek kalmadan oldukları gibi salonunuzda veya yatak odanızda kullanabilirsiniz. Özel aranjmanlar ile hazırlanan kaliteli ürünleri Fırsat Bu Fırsat’ta indirimli fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. 

Fırsat Bu Fırsat Yapay Çiçek Çeşitleri Nelerdir?
Yapay çiçek çeşitleri gerçek canlı bitkiler göz önüne alınarak tasarlanır. Bu yüzden de gerçek ve yapay çiçekler için aynı isimler kullanılır. Lale, kasımpatı, şakayık, begonvil, şimşir, okaliptus, akasya gibi canlı bitki isimlerinin hepsi yapay olanlar için de aynı kalır. Sayfamızda bu çeşitlerin hemen hemen hepsini bulabilir, görünümlerini ve özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Balkon çiçeklerini sevenler tarafından en çok tercih edilen yapay çiçek çeşitlerinden birisi de begonviller olur. Yapay begonvil ürünlerinden güneşe karşı dayanıklı olmaları beklenir. Dış ortamda deforme olmayan kaliteli ürünler uzun yıllar kullanılabilir. Pembe, mor, kırmızı, beyaz, fuşya gibi renkleri bulunan begonviller balkonları güzelleştirmenin en kolay yolu olabilir. Çiçeksiz bitki sevenler uzun ot olarak adlandırılan ürünleri evin farklı köşelerinde değerlendirebilir. Çiçeksiz bitkilerden biri olan aşk merdiveni hem iç hem dış mekanlarda kullanılabildiği için güzel bir tercih olabilir. Uzun yapay çiçek çeşitleri pense yardımıyla kesilebilir veya kıvrılabilir. Ayrıca ürün boyunun fiyat üzerinde etkili olduğunu da görebilirsiniz. Örneğin 100, 120 cm gibi uzunluklara sahip olan bitkiler 60, 80 cm olanlara göre yüksek fiyatlara satılır. Yapay çiçekler kolay temizlenebilen ürünler olmaları sebebiyle de çokça tercih edilir. İsteyen kuru bir bez yardımıyla tozlarını alabilir veya suyla birlikte yıkayabilir. Sayfamız içerisinde sarkan güllerin, kokulu lavantalarının, köpük cipsolarının, meyve ağaçlarının, rengarenk lalelerin, yaprak dekorlarının, karanfillerin, kır papatyalarının, sarmaşıkların ve daha nice cansız bitki çeşidinin ne kadar uygun fiyatlara yer aldığını görebilirsiniz. Aranjman olarak hazırlanan özel gün çiçeklerinin bazılarında taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Sayfamızda yer alan kaliteli, sağlam ve ucuz yapay çiçek çeşitlerinden dilediğinizi online satış yöntemiyle adresinize sipariş edebilirsiniz. 

Ev Dekorunu Güzelleştiren Kaliteli Yapay Çiçekler 
Eviniz için satın aldığınız ürün kalitesiz olursa kısa süre içerisinde çiçek dalları kopabilir, renkleri solabilir. Üstelik böyle ürünler hoş bir görüntü oluşturmaz. Çünkü yapay oldukları çok belli olur. Oysaki kaliteli malzemelerle üretilen yapay bitkiler tıpkı canlıymış gibi durabilir. Bu yüzden her zaman kaliteli ürünleri tercih etmek gerekir. Evin dış cephesinde kullanılmak amacıyla tasarlanan, aşağıya doğru sarkan yapay çiçek modelleri sarmaşık ve begonvil olmak üzere iki farklı şekilde ön plana çıkar. Eğer çiçekli ve renkli bir dekor tercih ediyorsanız sarkan begonvilleri deneyebilirsiniz. Eğer daha sade, doğal ve sadece yapraklardan oluşan bir bitki arıyorsanız da sarkan sarmaşıklara bakabilirsiniz. Bunlar taş duvarlara olduğu gibi asılabilir veya bir saksının içerisine konarak tavandan aşağıya sarkıtılabilir. Evin içerisinde kullanılmaya daha uygun olan modeller ise saksılı yapay çiçek ve demet şeklinde bulunabilir. Bir demete bitkinin türüne göre farklı sayılarda çiçekler veya yapraklar konabilir. Satın aldığınız bir lale demetinde 10’lu, kır demetinde ise 20’li ürün olabilir. Gül ve benzeri bazı çiçekler tekli halde de satılabilir. Demet veya saksı çiçekleri gibi yoğun görünüm veren ürünlerin aksine tekli yapay çiçekler kullanılarak sade ama şık bir dekor elde edilebilir. Cam vazonun içerisine konan bir veya iki dal yapay çiçek ile çok uygun fiyatlara odanızı güzelleştirebilirsiniz. Özel günler ve kutlamalarda daha gösterişli, büyük ve dikkat çekici ürünler isteyenler vazolu yapay çiçek modellerini beğenebilir. Fırsat Bu Fırsat sayfasında yer alan vazolu ürünler her zevke ve beğeniye hitap eden farklı renk, aranjman ve boyutlarda olur.  Evinizi güzelleştirmeye kendi mobilyalarınıza uygun gerçek gibi görünen kaliteli bir yapay çiçek alarak başlayabilirsiniz.
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları