Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Deniz kıyılarında kumluk ya da taşlardan oluşan plajlar, özellikle yaz aylarında güneşlenmek ya da denize girmek isteyenlerin ilk tercih ettiği alanların başında geliyor. Genellikle doğal oluşumlar şeklinde ortaya çıksalar da bazı kıyılarda insanların ihtiyaçlarını karşılamak ve daha fazla alan yaratmak adına yapay plajlar da bulunuyor. Hatta denize kıyısı olmayan şehirlerde de yapay plajlarla insanlara denize girme, güneşlenme imkanı sağlanıyor. Genellikle yaz aylarında tatilciler tarafından yüzme ve dinlenme amaçlı kullanılan plajlar, diğer mevsimlerde de farklı etkinliklere sahne olabiliyor. Siz de tatilinizde plajlara yakın konumda bulunan otelleri tercih ederek plaj keyfini yaşayabilir ya da tercihinizi havuzdan yana kullanabilirsiniz.

Türkiye’de hangi plajlara gidilir?

Üç tarafı denizle çevrili bir ülkede yaşamanın avantajlarından biri de gidilebilecek pek çok güzel plajının bulunması denebilir. Özellikle Ege ve Akdeniz bölgesindeki plajlar hem yurt içinden hem de yurt dışından oldukça ziyaretçi alıyor. Türkiye’de gidebileceğiniz plajlar arasında Ayvalık’ta Sarımsaklı Plajı, Gökçeada’da Kefalos Plajı, Bozcaada’da Ayazma Plajı, Antalya’da Lara ve Çıralı Plajı, Kaş’ta Kaputaş ve Patara Plajı, Dalyan’da İztuzu Plajı, Alanya’da Kleopatra Plajı, Didim’de Altınkum Plajı, Marmaris’te İncekum Plajı bulunuyor. Bunların yanı sıra İstanbul’a yakın konumlarıyla Büyükada plajları ve diğer adalarda da denize girebileceğiniz ya da güneşlenebileceğiniz plajlar mevcut. Bir vapur uzaklığındaki Büyükada Yörükali Tesisleri’nin plajından faydalanabilir ve berrak suyu, altın plajında neşe dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Plajda ise şezlong, şemsiye, emanet dolabı, kabin ve duşları gün boyunca gönül rahatlığıyla da kullabilirsiniz.

Plaj fiyatları ne kadar?

Türkiye genelinde ücretsiz halk plajları bulunduğu gibi işletmelere ait olan plajlar da bulunuyor. Sizlere sunduğumuz plaj fırsatlarıyla çok uygun fiyatlarla tesis ayrıcalığından yararlanarak plaj keyfi yaşayabilirsiniz. Özellikle her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu tatil fırsatlarından sizin için özenle hazırladığımız listemizden inceleyebilir ve kendinize en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları