İş kadını olmak çok zor. Sabah erkenden kalmak durumunda kalırsınız. İşinize geç kalmamak amaç olsa da, bakımınızı ve makyajınızı da yapmanız gerekir. Çünkü bakımlı olmak, iş kadınlarının kariyerleri için önemli bir unsuru ifade eder. Bazı zamanlar erkenden kalkamazsınız ve istemediğiniz saç şekli ve makyajınızla işe gitmek durumunda kalırsınız. 

Brezilya Fönü Nedir? Neden Yapılmalıdır?

Brezilya fönü bu bakımdan en çok çalışan kadınlar için ideal bir uygulama oluyor. 6 ay boyunca saçların her gün kuaförden çıkmış gibi canlı, bakımlı ve düz olmasını sağlıyor. 

Bu nedenle eğer işe geç kalma korkusu ve aynı zamanda bakımsız gitme endişesi varsa, daha pratik olmak için brezilya fönü yaptırabilirsiniz. Böylece erken kalkmama sonucunda yaşayacağınız olumsuzluklardan da kurtulmuş olursunuz. Zaman kazanırsınız, mutlu olursunuz, kendinize daha çok bakım yapabilirsiniz. Brezilya fönü bu bakımdan iyi olsa da, fiyatları konusunda bazı düşünceleriniz söz konusu olabilir. 

Brezilya Fönü Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Saçlarımızda yoğun miktarda keratin maddesi vardır. Bu madde sayesinde saçlarımız birbirinden kopmaz ve canlı gözükür. Keratin adındaki madde içerisinde bulunan hidrojenler, saçların esnemesini ve şekil almasını sağlar. Brezilya fönü bu maddenin saça enjekte edilmesiyle başlar. Hidrojen yapısına zarar vermeden saç pulcuklarının aralanması sağlanır. Saçı daha kalın ve gür gösterecek keratin maddesi saç pulcuklarına enjekte edilir. İyice saç pulcuklarına keratinin yerleşmesi için düzleştirme işlemi uygulanır. Böylece saçınız her zaman gür ve düz bir şekilde kalır. 

Brezilya fönü yapıldıktan sonra dikkat etmeniz gerekenler var. Öncelikle saçınızı 2 gün yıkamamanız gerecek. Aynı zamanda toka gibi saçı sabitleyici aksesuarlarda kullanılmamalıdır. Saçı yıkarken kullanacağınız şampuanda SLS denilen maddenin olmaması gerekir. Havuz ve deniz suyu da föne zarar verebilir. Eğer saçlarınızı boyatmak istiyorsanız, bunu üçüncü günden sonra yapmanız daha sağlıklı olur. 

İndirimli Brezilya Fönü Fiyatları

Firsatbufirsat.com sitesi sayesinde, olmazlar olur hale geliyor. Çok masraflı olarak bugüne kadar uygulamadığınız brezilya fönü, en iyi güzellik salonları tarafından en uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Unutmadan söylememiz gerekir ki, sınırlı sayıda  kampanya ve fırsatlar söz konusu. Bu nedenle acele etmeniz ve size en yakın brezilya fönü hizmeti sağlayan güzellik salonunu seçmeniz gerekir. En ideal kampanyalar, firsatbufirsat.com sitesinde sizi bekliyor. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları