Duvar Saati
Ev ve iş yerlerinin dekorasyonlarında saatlerin rolünü yok saymak mümkün değildir. Farklı şekillerde dizayn edilen saat modelleri arasında şüphesiz duvarda kullanılan çeşitler her dönem ilgi görmeyi başarır. Duvar saati çeşitleri klasik görünümlerle beraber modern dokunuşlara sahip bir şekilde dizayn edilir. Üstelik sevdiğiniz kişileri mutlu etmek amacıyla bir hediye almayı düşünüyorsanız mutlaka duvar saati modellerini incelemelisiniz. Retro ve Vintage esintilerinin yer verildiği modeller ortamlarda farklılık yaratmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Ayrıca roma rakamları kullanılarak dizayn edilen modeller de her dönemin dikkat çeken seçeneklerinden biridir. Duvar saati modelleri geniş renk ve desen skalasına sahiptir. Bu sayede her zevke hitap etmek daha rahat olur. Kullanılacak alandaki eşyalarla uyumlu bir model tercih ettiğiniz zaman şık görünümü tamamlamış olursunuz. Ürünler evlerin mutfak dahil olmak üzere bütün alanlarında kullanım için oldukça uygundur. Çocuk odası için seçenek arayışında olan kişiler pembe, sarı ya da mavi gibi canlı renk tonlarını tercih edebilirler. Üstelik desen bakımından da çocukların hayal dünyasını yansıtan modellerin sayısı oldukça fazladır. Duvar saati markaları için araştırma yaptığınızda karşınıza çok sayıda seçenek çıkar. Bütün markalar ürünlerin dizayn edilip piyasaya sunulma sürecinde teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerden faydalanmaya gayret gösterir. Üstelik markaların hepsi ürün üretiminde kullanıcıların ihtiyaçlarına, isteklerine ve dönem trendlerine de önem verir. Ürünleri üretirken tercih edilen kaliteli materyaller sayesinde modelleri uzun süre ilk günkü görünümlerinde kullanmanız mümkün olur. Az ses çıkaran ya da hiç ses çıkarmayan model seçeneklerinin mevcut olması kişilerin aradıkları ürünü daha rahat bulmaları noktasında büyük ölçüde etkili olur. Seçenekleri inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Estetik ve Zarif Duvar Saati Modelleri 
Dekoratif duvar saati çeşitleri ürünlerde sadece işlevsellik değil aynı zamanda şıklık arayan kişiler için de en ideal seçeneklerin başında yer alır. Sarkaçlı ya da daha farklı sistemleriyle dikkat çeken bu ürünlerin marjinal yapısı görenlerin beğenisini kazanır. Dekoratif modeller arasında yarım kalmış izlenimi verme tablo şeklindeki tasarımlar da dikkat çeker. Ayrıca klasik çividen çakmalı modellerin yanı sıra yapıştırma sistemiyle birden çok parça halinde satışa sunulan modeller farklılık isteyen kişilerin zevkine tam anlamıyla hitap eder. Modern dokunuşları yansıtıldığı dijital duvar saati modelleri de özellikle ofis ortamlarında ve evlerin çalışma odası bölümlerinde sık sık tercih edilir. Ürünler genel olarak 1 ya da 2 adet kalem pille çalışır. Saatin arka kısmında yer alan düğme bölümlerinden yelkovan ve akrep kısmını hareket ettirip ayarlama şansınız vardır. Dijital modellerin bir kısmında tarih göstergesi de bulunur. Bu ürünler bu özellikleri sayesinde hem saat hem de takvim görevi görür. Üstelik bazı modellerde hem dijital hem de analog saat tasarımını aynı anda görmeniz mümkündür. Çok işlevli yapılarıyla dikkat çeken bu ürünler yuvarlak ve kare gibi farklı şekillerde dizayn edilir. Evlerde nostaljik ve sıcak bir hava yaratmak adına ahşap duvar saati modelleri arasında bir seçimde bulunabilirsiniz. Klasik görünümleri kadar spor tarzlarıyla da dikkat çeken bu modeller aynı tarz mobilyalarla beraber kullanıldığı zaman ortaya hoş bir tablo çıkar. Açık ceviz, koyu ceviz ya da beyaz gibi farklı renk seçeneklerinin yer aldığı ahşap modellerin iç kısmında manzara resimleri ve doğa tablolarına yer verilir. Ahşap malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünler oturma odalarında, salonlarda ve ofislerde sıkça tercih edilir. Seçenekleri bütün detaylarıyla birlikte inceleyebilirsiniz. 

Birbirinden Şık Duvar Saatleri Arasında Doğru Seçim Nasıl Yapılır?
Evlere ve iş yerlerine ekstra şıklık kazandıran bu ürünler arasında doğru seçim yapmak önemli bir detaydır. Ortamın kusursuz bir uyum içerisinde olması için bütün parçaların ideal uyumu yakalamış olmaları gerekir. Duvarlarda kullanılan aksesuarlar arasında yer alan duvar saatleri kullandığınız alanın şıklığını tamamlayan önemli parçalar arasında bulunur. Öncelikle ürünü nerede kullanacağınız belirlemiş olmanız gerekir. Bu şekilde daha doğru bir seçim yapabilirsiniz. Duvar saati hediye etmek istiyorsanız seçim yapmadan önce hediye edeceğiniz kişinin zevklerini bilmeniz işinizi kolaylaştırır. Çocuğunuz ya da sevdiğiniz bir yakınınıza şık hediye arayışı halinde iseniz duvar saati modellerini inceleyebilirsiniz. Salon gibi geniş alanlarda ya da büyük restoran tipi mekanlarda büyük duvar saati modelleri rahatlıkla kullanılabilir. Üstelik ürünlerin büyük ebatları zamanı doğru bir şekilde görmenizi sağlar. Gold, bronz veya gümüş detayların yer verildiği modeller ortamlarda şık bir hava estirir. Ergonomik yapıları sayesinde ürünleri duvara kolayca takma şansınız bulunur. Saatlerin ebatına göre bir ya da iki çivi yardımıyla duvara takmanız mümkündür. Bazı modellerde latin rakamları yerine roma rakamları ya da farklı semboller bulunur. Bu tarz detaylar ürünleri daha hareketli bir hale getirir. Dekoratif olarak da bilinen 3d duvar saati çeşitleri son dönemde sıklıkla tercih edilir ve bulunduğu alana farklı bir hava katar. Çok parça halinde satışa sunulan 3d modellerin bir kısmında ayna detaylarına denk gelebilirsiniz. Ürünlerin arka kısmında yer alan yapışkan detayları söküp direkt olarak duvara yapıştırabilirsiniz. Çıkarma işlemi de takma işlemi kadar kolaydır. 3d modeller mutfak, oturma odası ya da salon gibi alanlarda kullanım için fazlasıyla uygundur. Sayfamız üzerinden modelleri inceleyip seçimlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik bütün modellerin görselleri sayfamızda mevcuttur. Bu sayede ürünleri her açıdan detaylıca inceleyebilirsiniz. 

Duvar Saati Fiyatları
Yüzlerce seçeneğin yer aldığı yelpazede seçim yapmak bazen kişileri zorlayabilir. Kişiler, zevkleri ve kullanacakları alan için en hoş seçeneği bulmak adına bütün modelleri incelerler. Seçim sürecinde kullanıcılar pek çok detayı göz önünde bulundururlar. Kalite, üretim materyali, renk ve desen seçenekleri gibi bütün detayları araştıran kişiler bunlarla beraber fiyat unsurunu da göz atarlar. Duvar saati fiyatları ürünlerin sahip oldukları her bir detaya bağlı olarak değişiklik gösterir. Düşün bütçeye sahip olan kişilerden yüksek bütçeye sahip olan kişilere kadar herkese hitap eden yüzlerce farklı alternatif vardır. Metal duvar saati modelleriyle ahşap ya da farklı materyal kullanılarak dizayn edilmiş olan ürünlerin arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı modeller uzun süre dayanıklılıklarını korur. Bu özellikleri sayesinde kişilere tasarruf sağlar. Çarpma ya düşme gibi durumlara karşı ekstra dayanıklılık sergileyen modellerin fiyat aralıkları da farklıdır. Ürünler hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenmek ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak adına yorumlara göz atmanız tavsiye edilir. Ürün yorumları aynı zamanda seçim sürecinde fazlasıyla etkili olan unsurlar arasında yer alır. Son dönemlerin dikkat çeken ürünlerinin başında yer alan aynalı duvar saati çeşitleri kullanılan alana farklı bir hava katar. Duvarlarınızda bambaşka bir şıklık yaşama şansınız oluşur. Aynalı modeller tek parça ya da çok parça halinde satışa sunulur. Dolunay, yıldız, bulut, harita ya da farklı sembollerle dizayn edilmiş olan aynalı modeller çocukların da dikkatini çekmeyi başarır. Fırsat Bu Fırsat üzerinden gerek şıklığı gerekse de işlevselliği ile dikkat çeken duvar saatleri arasından aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Üstelik kampanya dönemlerini takip ederek istediğiniz ürüne ekstra avantajlı bir şekilde sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları