0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!
devamı...

Yaşam boyunca gelmiş, geçmiş ya da geçebilecek olayları belirli yerlerde ve oyuncularla, seyirciler önünde canlandırma sanatı olan tiyatronun geçmişinin çok eskilere dayandığını söyleyebiliriz. Bugünlerde izlediğimiz tiyatronun kaynağı, tarihi araştırmalara göre Yunan tanrısı Dionysos adına yapılan törenlerden çıkmış olduğundan, tiyatro sanatı için geçmişten günümüze insanların ve toplumların hayatında oldukça önemli bir yeri olduğunu diyebiliriz. Teknolojinin hayatımıza oldukça etki ettiği bu dönemde bile tiyatrolar varlığını sürdürebiliyor. İşten, okuldan, bütün bu yoğunluktan biraz da olsa sıyrılıp kaliteli aktiviteler yapmak istiyorsanız ucuz tiyatro biletleriniz bizden!

Tiyatronun önemi nedir?

Toplumu bilinçlendiren en önemli sanat dallarından olan tiyatronun sinema kadar önemli olduğunu söylemeliyiz. Çünkü tiyatro oyunları sayesinde insanlar sorunlara objektif gözle bakmayı öğrenir, düşünce özgürlüğüne sahip çıkar, sanatın insan üzerindeki geliştirici gücünü görüp, bireyi oldukça yakından tanımasını sağlar. Siz de boş vakitlerinizi hep eğlenip hem öğrenmek, bütün duygulara sahneden bizzat kendiniz tanıklık etmek ve düşüncelerinizi, içinizde biriktirdiklerinizi en etkin bir biçimde kullanma becerisi kazanmak istiyorsanız hemen sizin için oluşturmuş olduğumuz uygun fiyatlı tiyatro biletlerine göz atmalısınız!

Tiyatro bileti fiyatları ne kadar?

Kendi özelliklerinizin farkına varıp, eksikliklerinizi tamamlamak, kültürel yönden kendinizi geliştirmek istiyorsanız zaman kaybetmeden sizin için hazırlamış olduğumuz tiyatro fırsatlarına bakıp, kendinize en uygun tiyatro oyununu bulun. Birçok yerle kıyaslandığında daha uygun olan tiyatro biletleriyle hayatınızı renklendirmenin tam vakti! İstanbul’daki tiyatro fırsatları oldukça fazla. 2 perdeli komedi oyunu Yetersiz Bakiye’den, “Tatlı Rüyalar” adlı kuklalı ve müzikli çocuk tiyatro oyununa, Fırat Tanış İle Gelin Tanış Olalım adlı tek kişilik türkülü tiyatro oyunundan,ünlü sanatçı Ali Poyrazoğlu’nun  “Ödünç Yaşamlar” isimli oyunu ve daha fazlasının olduğu fırsat listemize vakit kaybetmeden bakmalısınız.

Şimdi Tiyatro Vakti!

Tiyatroda yaşananlara canlı olarak tanıklık ettiğiniz için duygusal bağ daha iyi gerçekleşir. Sinema filmindeki dram sahnelerinin sizi etkileme oranıyla, tiyatrodaki bir dram sahnesinin etkisi bir olamaz. Oyuncu ve izleyici etkileşiminin en üst perdeden yaşandığı tiyatroda; duygusal veya komedi türünden bir oyunla mevcut dünyanızdan biran da olsa farklı bir dünyaya yolculuk edebilirsiniz. 

İyi bir aktivite için doğru iyi bir tercih

Günümüzde tiyatro, sinema kadar revaçta değil. Bu nedenle sinema salonlarını her AVM’de bulabilirsiniz, ancak tiyatro salonu her yerde yoktur. Tabi tiyatro salonlarının her AVM’de olması fiziksel açından da biraz zordur. Lakin bu imkansızlık, tiyatroya ilginin sinemadan daha az olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Aktiviteler için de sinema ilk sıralarda yer alırken, tiyatro için bunu söylemek güçtür. 

İki aktivite arasında tiyatro lehine birçok fayda olmasına rağmen yine de sinemanın tercih edilmesinde, fiyatlar da neden olabilir. Fırsatbufırsat.com sitesinden alınacak tiyatro biletleri, daha uygun fiyata bir tiyatro deneyimi yaşamak isteyenler için caziptir. Daha önce tiyatroya gitmediyseniz ve merak ediyorsanız, uygun fiyat avantajlarından yararlanarak sinema salonundaki deneyimden daha iyi güzel bir deneyimi kendiniz keşfedebilirsiniz. 

İstanbul için oyun tavsiyeleri

Birçok deneyimli oyuncuyu tiyatroda görebilmeniz mümkündür. Bunlardan birisi, Fırat Tanış... Sevinç Erbulak ile beraber Ayrılık isimli oyunun başaktörleri. Biraz duygusal biraz da komedi türündeki oyuna uygun bir fiyatla gidebilirsiniz. Eğer gülmeye çok ihtiyacınız varsa, 2 perdeli komedi oyunu Yetersiz Bakiye sizin için iyi bir fırsat olabilir. Hoş geldin Boyacı adlı oyun veya Leyla’nın Evi gibi değişik türde oyunlar da sahne alıyor. 

Çocuklar için tiyatro oyunları

Çocukların en çok sevdiği aktivitelerden birisi, kuşkusuz tiyatrodur. Özellikle onların dikkatini çekecek karakterlerden oluşan tiyatro oyunları çocuklar için eğlenceli bir zamanın geçmesi anlamına geliyor. Ebeveynlerin çocuklarının başarıları veya onları sevindirmek için verebilecekleri en iyi hediye tiyatro biletidir. Çocukların yakından tanıdığı ve severek izledikleri Keloğlan oyunu, Canım Kardeşim ve Alis Harikalar Diyarında gibi birçok farklı oyunlar tiyatroda yer veriliyor. 

Fırsatbufırsat.com üzerinden yetişkin ve çocuk tiyatro oyunlarına yönelik biletleri çok daha ucuza alabilirsiniz. Yüzde 50’ye varan indirimlerle tiyatro bileti almak ve tiyatro oyunları hakkında bilgi için fırsatbufırsat.com’u ziyaret edebilirsiniz.      

Kapat