Hayatımız kısa bir film şeridinden ibaret ve biz bu kısa film şeridi içerisinde yer alarak mümkün olabildiğince kendimizi geliştirmek istiyoruz değil mi?

Kendimizi geliştirmekten kastımız sadece ev ve iş arasında mekik dokumak, çalışmayan kesimlerin ise sadece ev ihtiyaçlarını gidermesi, öğrencilerin okul harici hiçbir aktiviteden yararlanamaması değil elbette. Yediden yetmişe yani her kesimin kendi ilgi alanlarını bulabileceği olanaklar mevcut.

Örneğin gelişme çağında olan bir çocuğun sadece okula gidip ders çalışmasından ziyade, kendini geliştirebileceği eğitici ve öğretici aktivitelere de ihtiyacı vardır. Bu aktiviteler arasında kendilerine ders çıkaracağı faydalı bilgiler edinebileceği tiyatrolar, becerilerini keşfedebileceği atölyeler ve kurslar yer almaktadır. 

Hayatımızı bir merdiven gibi düşünmeliyiz. Hep aynı basamakta kalmak değil, asıl o basamakları birer birer ve yavaş bir şekilde düşmeden çıkabilmek önemlidir. Şimdi bir merdiven üzerindesiniz ve her kesime, her yaşa uygun kendinizi geliştirebileceğiniz sadece geliştirmekte değil, hem eğlenip hem stres atabileceğiniz bütün aktiviteler burada yer alıyor.

Konser, tiyatro, atölyeler, el işleri ile uğraşmayı sevenler için çeşitli el uğraşları atölyeleri ve kurslar... Daha nicelerinin yer aldığı sitemizde her bütçeye uygun seçenekler yer almaktadır. Aylık bütçenizi sarsmayacak, gelirinize uygun bir şekilde yararlanacağınız uygun fiyatlı aktiviteler burada.

Gelişiminize ve kafanızı dağıtmanıza katkı sağlayacak olan aktiviteler kategorimizde dinlemekten zevk aldığınız, her şarkısını ezbere bildiğiniz büyük sanatçılar yer almaktadır. Onların konseri ile unutulmaz saatlere imza atabilirsiniz! 

Gün aşırı yenilenen konser takvimimizde yer alan konser alanları arasında Jolly Joker, IF Performance, Sanar Performance ve Beyrut gibi sahnesinyle adından söz ettiren konser alanları yer almaktadır. 

Oyunlarıyla kendilerini size hayran bırakacak, herkese tavsiye edeceğiniz ünlü oyuncuların bir arada buluştuğu tiyatro oyunları da tüm bunların cabası üstelik! Kısacası gideceğiniz her etkinlik için çeşitli sanatçıları izleme şansı bulabilir ve çeşitli lokasyonlarımız ile kolay bir şekilde gidebilirsiniz. 

Yolu, trafigi dert etmeden biletlerinizi satın alın!

Hayatımız oldukça kısa, kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin! 

Unutmayın, zaman çok hızlı akıp gidiyor... Kapat
devamı...
3 Taksit
'Etik Alkol' Tiyatro Bileti
3 Taksit
1 Alana 1 Bedava
Son 23 Bilet
'Cyrano Rock' Tiyatro Bileti
Son 20 Bilet
'Rüya Takımı Müzikali' Çocuk Tiyatro Bileti
3 Taksit
Son 11 Bilet
'Hijyenik Aşklar' Tiyatro Bileti
Tatil Fırsatları