Tüm hava şartlarına karşı bizi koruyan arabalar için gerekli bakım ve temizlik işlemlerini yapmamız önemlidir. Araba bakımları tüm mevsimlere göre periyodik ve dönemlere göre özel olabiliyor. Her hangi bir dönemde yolda kalmamak için ise önceden tedbirli olmak tek çıkar yol. Kendimiz baştan olmak üzere, sevdiklerimizin de hayatını ve sağlığını emanet ettiğimiz arabalar için gereken tüm ihtiyaçları yaptırmamız ve hazırlıklı olmamız elzemdir. Araba bakımı için kısılan her detay, bir anlamda hayatlarımızdan kıstığımız bir büyük sorun olarak karşımıza çıkabilir. Bu yüzden sizleri uygun fiyat ve kaliteli hizmetle buluşturmak için şehrin her bir yerinde, elinizin altında her an bulunması gereken, arabanızın bakımını, temizliğini ve yenilenmesini sağlayacağınız kampanyalar hazırladık.

Araba yıkama ve araba bakım kampanyalarımız ile güvenliğiniz tam, keyfiniz yüksek olacak!

Aradığınız her yerde, şehrin dört bir yanında, kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan araba yıkama ve araba bakım mekanlarımız, birbirinden muhteşem kampanyalarımız ile her zaman bir tık ötenizde olacak. Arabanızın tüm ihtiyaçları için tercih edebileceğiniz, içinizi rahat ettirecek her detayı, uygun fiyatlı araba kampanyalarımızda bulacak, hem cebiniz, hem de yüzünüz gülecek...

"Arabam usta ellerde" diyecek, en uygun fiyata araba yıkama ve araba bakımının keyfini çıkaracaksınız!

Arabanızın ihtiyacı olan, tehlikeli olayların önüne geçmek için, sizin ve sevdiklerinizin ihtiyacı olan ile aynı değerdedir. Çünkü uzun zamanlar geçirdiğiniz arabalar, ikinci eviniz olarak kabul ediliyor bir yerde. Arabanız için gereken; Oto Kuaför, Cilalı Köpüklü Fırçasız Profesyonel Araç Yıkama, Dış Pasta Cila ve Kil Uygulaması, Express Cila, Hare Giderici Kimyasal Uygulama, Boya Koruma, Motor Temizliği ve Koruma, Motor Yıkama ve Koruma, Ozon ile Antibakteriyel Dezenfektasyon ve Koku Giderme, Jant temizleme ve Koruma, Deri veya Kumaş Koltuk Yıkama, Taban Halısı / Tavan Döşemesi Temizleme ve Koruma, Far Temizliği, Kararmış - Çizilmiş Far Camlarına Pasta Cila Uygulama, Bagaj ve Stepne Temizleme, Ön Cam Su İtici Kimyasal Uygulama, Detaylı İç Temizleme ve Vinly Koruma, Sunroof Temizleme, Ön Cam Su İtici Koruma, Krom ve Metal Parçaları Temizleme ve Koruma, Ahşap - Maun ve Metal Aksamları Temizleme ve Koruma, Bagaj Döşeme Temizleme ve Koruma gibi onlarca önemli detay ve sorun hallolacak.

Bakımlı araba, güvenli yol, huzurlu seyahat!

Hayatınızı ve sağlığınızı emanet ettiğiniz, çoğu zaman gününüzün tamamını içinde geçirdiğiniz arabanın hijyenik ve bakımlı olması için siz de ucuz fiyatlı ve kaliteli araba fırsatlarımızı hemen inceleyin ve rezervasyonunuzu yapın!

Güvenli ve sağlıklı yolculuklar dileriz...
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları