Güneş gri bulutların ardından kurtuldu ve yüzünü dünyaya, bizlere göstermeye başladı. Baharı karşıladık ve yaz aylarının tüm nimetlerini bekliyoruz onunla birlikte. Ancak bu güzel başlangıç yerini stresli ve kavurucu günlere bırakacak elbet. Bir tek bizim için değil, arabalarımız için de öyle olacak. Kavurucu güneş ışınları aracınızın rengini soldurursa artık çözümü çok kolay. Sizin için her zaman elinizin altında olacak, uygun fiyatlı boya koruma kampanyaları hazırladık! 

Boya koruma ile aracınız hep gıcır gıcır olacak!

Boya koruma teknik anlamda aracınızın pürüzsüz bir yüzeye sahip olmasını ve gök yüzünden gelen dikey güneş ışınlarını doğru açı ile alıp, daha iyi yansıtması ve dolayısı ile daha parlak ve canlı görünmesini sağlayan bir koruma tekniğidir. Oto bakım uygulamalarının içerisindeki önemli el işçiliği ve kaliteli malzeme isteyen ilk uygulamalardandır. Bu sayede aracınız her zaman parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olurken, daima ilk günkü halini koruyacaktır. Boya koruma uygulama açısından kolay görünse de, bunu ben de yaparım dedirtse de güzel işçilik ve kaliteli malzeme ile olmazsa, doğru oranı ve istenilen görünümü elde edememek veya kısa süreli çözümler bulmak gibi sonuçlar doğmaktadır. Sizin için cebinizi düşünen kampanyaları bulmanın yanı sıra, güvenilir işletmeler ile kaliteli malzeme ve işçilik ile tanışacaksınız.

İlk günkü yeniliğe kavuşmak için çok daha fazla vakit kaybetmeyin!

İstanbul'un önemli noktalarında, kaliteli hizmeti ve malzemeleri sizlere sunacak oto bakım işletmelerimiz ile istediğiniz boya koruma hizmetini bulacaksınız. Bayrampaşa, Ataşehir, Beylikdüzü, Beşiktaş, Şişli gibi merkezi noktalarda, her zaman elinizin altında olacak boya koruma hizmeti ve onun yanı sıra; pasta cila, iç dış temizlik, motor temizliği ve diğer araç bakım hizmetleri gibi bir çok hizmeti de kampanyalarımızda uygun fiyatlı olarak bulacak, hem cebinizi hem aracınızı düşünen bu kampanyalar ile istediğiniz araç bakım uygulamalarının tümünden memnun kalacaksınız.

Yaz aylarının kavurucu sıcaklarından aracınızı koruyacak ve boya koruma kampanyaları ile aracınızın ilk günkü güzelliğine kavuşturacak uygun fiyatlı kampanyalarımızı hemen inceleyin ve rezervasyonunuzu yapın! 

İyi yolculuklar...
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları