Tatil Makinası'ndan Kurban Bayramına Özel 1 Gece 2 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı Sapanca & Maşukiye & Abant & Mudurnu & Göynük Turu 129 TL!

Fırsat Numarası: 13060

1. Gün / Sapanca Gölü - Maşukiye - Şelale Trekking

07:00 İncirli Ömür Plaza Önü
07:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
08:15 Kartal Köprüsü Altı
08:30 Çayırova Mc Donalds Önü
09:30 İzmit Asya Otel Karşısı


Uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz doğa ve kültür turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, ikramlarımız ve belirlenen kalkış noktalarından belirlenen saatlerde hareket ediyor ve yaklaşık olarak normal hava ve yol koşullarınca bir saat otuz dakika sürecek otobüs yolculuğumuzun ilk durağı olan Sapanca Gölü'ne varıyoruz. Rehberimizin bölge hakkında bilgi vermesinin ardından göl kenarında serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir, deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir. Serbest zaman sonrasında araçlarımızla Maşukiye'ye hareket ediyoruz. Maşukiye'de doğa ile baş başa rehberimiz eşliğinde kısa trekking (yürüyüş) sonrası şelaleye ulaşıyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Serbest fotoğraf molası sonrası bölgenin meşhur alabalık tesislerinde öğle yemeğimizi yiyoruz (extra). Öğle yemeği sonrası aklınızdan çıkamayacağınız harika doğaya veda edip Bolu ilimizde yer alan Pelemir Otel'e hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Akşam yemeğimizi canlı müzik eşliğinde alıyoruz.

2. Gün / Abant Gölü - Mudurnu - Beyazıt Camii ve Hamamı - Armutçular Konağı - Göynük - Akşemsettin Türbesi - Zafer Kulesi

Otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. Otobüsümüze biniyor ve Bolu Dağı'nın eteklerinde bulunan Abant Gölü'ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde rehberimizin bölge hakkında bilgi vermesi sonrası serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu'ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı'nı ve Saat Kulesi'ni dışardan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu'daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyor ve öğle yemeği için bölgenin meşhur Mudurnu pilicini yemek üzere restaurantımıza gidiyoruz (Extra). Öğle yemeği sonrası gezimize bölgeye gelen ilk Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet'in Hocası olan ve Pasteur'dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin'in memleketi Göynük'e hareket ediyoruz. Şehirde Akşemsettin Türbesini ve 1923–24 yılları arasında İstiklal Zaferimizin anısına yapılmış 1960'da tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesine çıkıp Göynük'ü yukardan da fotoğraflama imkânı buluyoruz. Gezilerimiz sonrası serbest zamanın ardından İstanbul'a doğru dönüşe geçiyoruz. Akyazı - Adapazarı güzergahını takiben İstanbul'a varıyoruz. Bir başka tatilmakinası organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Neoplan – Travego - Fortuna Marka Otobüsler ile Ulaşım
Tüm Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
1.Gün araç içi Luch Box
Otellerde 1 Gece 2 gün Yarım Pansiyon + Plus Konaklama
Otelde Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
Otelde Açık büfe veya Yöresel yemeklerden oluşan 1 Akşam Yemeği
Otelde Akşam Yemeği Süresince Alkolsüz Soğuk İçecekler ve Odadaki ikram Sepeti
Tatilmakinası Güvencesi
Tatilmakinası Otobüsü içerisindeki ikramlar
1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Öğle Yemekleri
Ek Hizmet Bedeli
Kişisel Harcamalar

Ek Hizmet Bedeli;

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri, Sağlık Sigortası, Transfer ve Park Girişleri ve Acenta Hizmet Bedeli  60 TL'dir. Bu ücretler otobüs içerisinde toplanmayıp ofisimize ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme seçeneği yalnızca nakittir.

Otel;

Pelemir Otel

İptal, İade ve Değişiklik:

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini on(10) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından on (10) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edilği tarih itibariyle yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.
Acenta tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Tatilmakinası misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
Pelemir Otel'de yer kalmadığı takdirde alternatif oteller bir üst standarttaki Soylu Otel, Yurdaer Otel, Köroğlu Otel, vb. otellerdir 15 TL fark ile konaklama yapılır. Otel farkı acantaya ödenir.
Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Tatilmakinası sorumlu değildir.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

Önemli;

Turumuz 1 gece 2 gün olup 1 gece otel konaklamalıdır.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.

Konaklanacak otel tur tarihinden 2 gün öncesinde kesinleşecek olup misafirlere mail yolu ile bildirilir.

Bayram periyotlarına katılmak isteyen misafirlerimiz 25 TL farkı acentaya ödemesi gerekmektedir.

Aralık ayından itibaren Kartepe'deki kar durumuna göre Göynük Bölgesi yerine programa Kartepe Kayak Turu diğer noktalar aynı kalmak kaydı ile değiştirilecektir.

Çocuk İndirimleri;

2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. 2 – 6 yaş

Çocuk Ücreti : 129 TL , 7 – 12 yaş Çocuk Ücreti : 159 TL’dir. Bu yaş grubunu kapsayan çocuklarda Ek

Hizmet Bedeli alınmaz ve Çocuk Ücretlerini Ofisimize ödeme yapmanız gerekmektedir.

Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 40 TL extra oda farkını

acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

Gezi Süresince Kullanılacak Araçlar;

Mercedes Tourismo;

46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Travego Mercedes;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Man Fortuna;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 198.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 69.00 TL
129.00 TL
129.00 TL
GERÇEK FİYAT 198.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 69.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 279 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (13060) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 6 Ekim 2015
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
MEKANLAR