Tatil Bahçesi'nden Kurban Bayramına Özel 4 Yıldızlı Bergama La Bella Hotel'de 2 Gece 3 Gün Yarım Pansiyon Konaklamalı, Kuzey Ege İncileri Ayvalık, Cunda, Bozcaada Turu 299 TL!

Fırsat Numarası: 13158

1. Gün (Cumartesi Akşam Hareket) / İstanbul - Bozcaada - Balıkesir

22:30 İncirli Ömür Avm Önü 
23:00 Yıldız Cami Önü
23:30 Kadıköy Evlendirme Önü 
24:00 Çayırova
02:30 Bursa Kent Meydanı önünden katılacak misafirlerimiz ile (Çayırova, İzmit ve Bursa'dan katılan konuklarımız dönüşte İstanbul'da inmesi gerekir.) Tatil Bahçesi otobüs içi ikramları eşliğinde İzmit - Bursa - Balıkesir üzerinden Ayvalık bölgesine doğru yol alıyoruz.

2. Gün (Pazar) / Ayvalık - Cunda - Şeytan Sofrası - Ekstra Tekne Turu

Sabah saatlerinde Ayvalık'a giriş esnasında mola veriyoruz. Verilen serbest kahvaltının (ekstra) ardından göz alabildiğine uzanan zeytinlikleri ve koyları kuşbakışı seyretmek için çam ormanlarıyla kaplı Ayvalık Adalarına hâkim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasına hareket ediyoruz. Burada şeytanın ayak izini simgelen demir kafes içindeki izi gördükten sonra Midilli Adasının da yer aldığı manzaralar eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çekerken dileyen misafirlerimiz ekstra olarak çaylarını yudumlayabilirler. Şeytan sofrasından sonra Ayvalık merkeze geçiyoruz. Ayvalık limanında dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Ayvalık Tekne Turuna Katılabilirler. (35TL) Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz için ise rehberimizin belirtecek olduğu saat dilimize kadar serbest zaman verilmektedir. Serbest zaman sonrasında rehberimizin belirtmiş olduğu noktada buluşarak tekrar gruba dahil olabilirsiniz.

Ekstra Tekne Turu Detayları:

Ayvalık tekne turu esnasında jale tekneleri ile gün boyu müzik eşliğinde 3 veya 4 koyda 1'er saatlik yüzme molaları ile deniz ve günesin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Tekne turunda öğle yemeği olarak sınırsız balık ziyafetini yasayabilirsiniz. Teknemiz Ayvalık limanına yanaşmadan önce Cunda Adasına yanaşmaktadır. Bu sebeple Cunda Adası gezisi tekne turu esnasında yapılmaktadır. Tekne tarafından verilen 1 saatlik serbest zamanda dileyen misafirlerimiz rehberimiz ile cunda turunu yapabilirler. Cunda adasından belirtilen saatte ayrılarak ayvalık limanında tekne turumuz sonlandırılıyor.
Siz konuklarımızı Ayvalık limanında bekleyen otobüsümüz ile otelimize doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Otelimize varış ve akşam yemeği konaklama otelimizde. Serbest zaman.

3. Gün (Pazartesi) / Sarımsaklı

Açık büfe kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılarak tertemiz denizi ve upuzun kumsalıyla oldukça popüler olan her yıl binlerce turisti ağırlayan Sarımsaklı Plajına gidiyoruz. Sarımsaklı Plajında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte (Ekstra Aytaş Beach) giderek yüzme molası. Belirtilen saatte toplanma ve otobüsümüz ile otelimize varış. Akşam yemeği sonrasında serbest zaman.

4. Gün (Salı) / Bozcaada

Otelide alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında Bozcaada'ya hareket için Geyikli İskelesine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Geyikli iskelesine varış. Bozcaada'ya feribotunu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Yarım saatlik feribota yolculuğu sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Adada Rüzgâr Değirmenlerini, Ayazma Plajını, Mermer Burnunu görüp, Ceneviz Kalesini gezip Ege'nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restaurantlarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. (ekstra) Yemek sonrası dileyen konuklarımız ile serbest zamanda
Adanın ılık rüzgârı ile birlikte yürüyüş yapıyoruz veya Ayazma Plajı'nda yürüyüş ve yüzerek değerlendirebilirler. Serbest süre sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp, öncelikle  Çanakkale'ye gidiyor ve feribotla Eceabat'a geçiyoruz. Eceabat'a vardıktan sonra Tekirdağ yolu üzerinden İstanbul'a geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam geç saatler (23:00 ve sonrası) sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka Tatil Bahçesi Turizm seyahatinizde

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Man Fortuna – 0 403 veya Travego Mercedes Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Çevre Gezileri
Tatil Bahçesi Otobüs İçi İkramları
Tatil Bahçesi Güvencesi 
Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı
Açık Büfe 2 Akşam Yemeği 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Tüm Öğlen Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Otelde Yapılan Ekstra Harcamalar
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Müze Ören Yeri Girişleri
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Tekne Turu (35 TL)

Ek Hizmet Bedeli Detayları;

Ek hizmet bedeli adı altında toplanılan ücret açıklamaları şu şekildedir. Türsab Seyehat Sigortası, Rehberlik, otoban ve otopark ücretleri, diğer giderler olarak turumuza katılım sağlayan tüm misafirlerimizden alınmaktadır..

00-02 yaş bebekler hariç, 02 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar. Ek hizmet bedeli bir bütün olup ayrılamaz. Ek hizmet bedelini ödemeyen misafirler düzenlenen turumuza katılım hakkına sahip olamazlar.
Ek hizmet bedelinin içerisinde müze ve ören yeri giriş ücretleri yer almamaktadır. Müze ören yeri giriş ücretleri ekstradır. Hiçbir şekilde ek hizmet bedeli ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak müze kartı alabilirler. 

Otel / **** La Bella Hotel Bergama:

Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorileri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart  simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. Tatil Bahçesi yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer Detaylar;

Tek kişi oda farkı: 100 TL / Ek hizmet bedeli; 80 TL

0-2 yaş çocuk: Ücretsiz / Ek hizmet bedeli: Ücretsiz

3-12 yaş çocuk: 299 TL / Ek hizmet bedeli: 80 TL

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 598.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 299.00 TL
299.00 TL
299.00 TL
GERÇEK FİYAT 598.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 299.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 197 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 4 Ekim 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Ek Hizmet Bedeli: Ek hizmet bedeli ücretleri acentada makbuz karşılığı turumuza katılan tüm misafirlerimizden zorunlu olarak 80 TL tahsil edilmektedir.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
MEKANLAR