Alibaba Tour'dan Kurban Bayramına Özel Doğa ve Kültür Turu! 5 Yıldızlı Zonguldak Dedeman Otel'de 1 veya 2 Gece Konaklamalı, Safranbolu, Yörük Köyü, Amasra, Ereğli, Sapanca Gezisi 179.90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 12997

1 Gece Konaklamalı Tur Programı (3 Ekim - 5 Ekim):

1. Gün / İstanbul - Safranbolu - Amasra - Bartın

24:00 İncirli Ömür Plaza Önü 24:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü, 01:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 01:15 Kartal Köprüsü Altı
01:45 İzmit Halkevi Önü hareket ile seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  6-7 saat sürecek yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu.

2. Gün / Safranbolu - Amasra - Zonguldak

Sabah saatlerinde Yörük Köyü'ne varış ve extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi çamaşırhanenin gezilmesi. Homeros'un İlyada destanına konu olmuş, 5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu'yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz. Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami, bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.

Meşhur Safranbolu lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası, Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet'in "Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola?" (Dünyanın Gözleri) dediği Amasra'nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Karadeniz'in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman. Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Boztepe, Kaleiçi, Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris'ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası konaklama yapılacak Zonguldak 5 Yıldızlı Dedeman Otel'e varış akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak Kapalı Yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness gibi aktivitelerden faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler.

3. Gün / Zonguldak - Ereğli (Fakılı Mağarası) - Sapanca - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası otelimizin aktivitelerinden faydalanmak için serbest zaman ve rehberimizin belirleyeceği saatte hareket. Panaromik Ereğli turumuz ve Fakılı Mağara gezimiz sonrası Sapanca'ya varış göl kenarında serbest zaman (isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir, deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir) Rehberimizin belirlediği saat de İstanbul'a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

2 Gece Konaklamalı Tur Programı (4 Ekim - 7 Ekim):

1. Gün / İstanbul - Safranbolu -  Zonguldak

24:00 İncirli Ömür Plaza Önü, 24:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü, 01:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 01:15 Kartal Köprüsü Altı
01:45 İzmit Halkevi Önü hareket ile seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında 6-7 saat sürecek yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu.

2. Gün / Safranbolu - Zonguldak

Sabah saatlerinde Yörük Köyü'ne varış ve extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhanenin gezilmesi. Homeros'un İlyada destanına konu olmuş, 5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu'yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz.

Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami, bir müze ev olan Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz. Sonrasında yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz Meşhur Safranbolu lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası. Rehberimizin belirleyeceği saat de Zonguldak'a hareket 5 Yıldızlı Dedeman Zonguldak Otel'e yerleşme akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness gibi aktivitelerden faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler. 

3. Gün / Devrek - Amasra

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile Devrek Gezisi ve Baston yapım atölyelerinin görülmesi sonrası Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in "Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola?" (Dünyanın Gözleri) dediği Amasra'nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Karadeniz'in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman. Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Boztepe, Kaleiçi, Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris'ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası  konaklama yapılacak Zonguldak 5 Yıldızlı Dedeman Otel'e varış akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness gibi aktivitelerden faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler. 

4. Gün / Zonguldak - Ereğli (Fakılı Mağarası) - Sapanca - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de hareket. Panaromik Ereğli turumuz ve Fakılı Mağara gezimiz  sonrası Sapanca'ya varış göl kenarında serbest zaman (isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir, deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir) Rehberimizin belirlediği saatte İstanbul'a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Otobüs ile ulaşım ve otobüs içi ikramlar.
5 Yıldızlı Dedeman otel de iki kişilik odalar da 1 veya 2 gece yarım pansiyon konaklama (sabah & akşam yemeği, otel dahilinde ücretsiz kapalı havuz, hamam, sauna ve fitness kullanımı).
Ali Baba Turizm 27 yıllık bilgi, deneyim, hizmet anlayışı ve güvencesi .

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar, ilk gün Yörük köyünde kahvaltı.
Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
Müze ve ören yeri, Rehberlik ve acente hizmet bedeli, ara transfer ücretleri için otobüste kişi başı 1 gecelik turda kişi başı 75 TL 2 gecelik turda kişi başı 95 TL toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.
Ereğli'de Fakılı Mağara giriş ücreti katılımcılara ait olup kişi başı 3 TL civarıdır (giriş sayısına göre değişiklik gösterir)

Tek Kişi ve Çocuk Ücretleri:

Belirtilen ücretler iki – üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar.

Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 1 gecelik turda acenteye 80 TL, 2 gecelik turda 160 TL fark ödemelidir.

0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk  talep edildiği takdirde 1 gecelik turda 100 TL, 2 gecelik turda 125 TL'dir.

07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 1 gecelik turda 149 TL, iki gecelik turda 229 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Rezervasyon Detayları

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize tur kayıt formunuz gönderilecektir. Tur kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0212 241 60 94 nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
Tarafınıza gönderilen tur kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Ali Baba Tour sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon İptali, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yurt içi turlarda hareket tarihinden 7 gün öncesinden yurt dışı turlar da ise 10 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente rehberi gerek duyulan hallerde tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %56
KAZANCINIZ 220.1 TL
179.90 TL
179.90 TL
GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %56
KAZANCINIZ 220.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 588 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (12997) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 4 Ekim 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
  • Kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam ve fitness kullanımı ücretsizdir.
MEKANLAR