Barisus Travel'dan Kurban Bayramına Özel 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı Bozcaada & Gökçeada Turu + Ayvalık Tekne Turu 289 TL!

Fırsat Numarası: 13103

1. Gün / Gece Yolculuğu

Araç Kalkış Noktaları;

23:00 Bakırköy İncirli Alfemo Önü 

23:15 Beşiktaş Yıldız Cami Önü

23:35 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı

23:50 Kartal Köprüsü

00:00 Çayırova Mc Donald's

Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle Yalova, Bursa, Balıkesir güzergahından Ayvalık'a hareket ediyoruz. Araç Bursa üzerinden gidip Çanakkale güzergahından dönecektir.

2. Gün / Ayvalık Tekne Turu - Cunda Adası - Şeytan Sofrası

Ayvalık'a varışımızın ardından edremitte ova kahvaltı bahçesinde de alacağımız muhteşem nostaljik köy kahvaltısını aldıktan sonra (ekstra) Ayvalık şehir merkezine gidiyoruz. Buradan bineceğimiz  gezi teknemizle, denizin, güneşin, eğlenceli animasyonların tadını çıkartmak için gün boyu sürecek  tekne turumuza başlıyoruz. Yüzme molası vereceğimiz ve göreceğimiz koylar arasında Dalyan Boğazı, Hakkıbey Yarım Adası, Pınar Adası, Kara Ada, Çıplak Ada, Maden Adası, Ortunç Koyu sayılabilir. Gün boyu sürecek bu keyifli tekne gezimizin ardından Cunda Adasının taş sokaklarını,rum evlerini ve kiliselerini geziyoruz. Ardından muhteşem manzaraya sahip Şeytan Sofrası'na hareket ediyoruz. Sonrasında otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün / Rüzgar Gülleri - Bozcaada Kalesi - Ayazma Plajı

Sabah saatlerinde Ezine ilçesi Geyikli iskelesine ulaşarak buranın sahilinde bulunan çay bahçelerinde denize karşı çaylarımızı yudumluyoruz. Buradan bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuktan sonra ulaşacağımız Bozcaada'da ki ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi (panaromik) olacak. Burada manzaralar eşliğinde yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrası eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet Caddesi) ve eski Türk mahallesinin (Alaybey Mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak eski Bozcaada yaşamının izlerini arıyoruz. Tabiki Bozcaada denince ilk akla gelen ve ada topraklarının 1/3 ünü kaplayan üzüm bağlarından elde edilen şarapları görmek ve alış veriş yapmak için şarap fabrikasına gidiyoruz. Öğle saatlerinde kordonda verilen serbest zamanda dileyenler balık restaurantlarında Ege denizinden çıkan lezzetli balıkların tadına varıyoruz. Verilen zamanın bitiminde ise otobüsümüzde buluşarak Bozcaada'nın en yüksek noktası olan (192mt) Göztepe'yi görüyoruz. Sonrasında rüzgar güllerini görmek ve fotoğraflarını çekmek için adanın batı ucundaki rüzgar enerjisi üretim merkezine gidiyoruz. Daha sonrasında deniz ve güneşten yararlanmak Bozcaada'nın turkuaz rengindeki denizine girmek için adanın en ünlü plajı olan Ayazma Plajı'na gidiyoruz. Burada verilen yüzme molamız ardından, bu şirin Ege adasından ayrılarak otelimize doğru yolculuğumuza geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. Gün / Gökçeada Plajlar ve Rum Köyleri Turu - 2 Saat Yüzme Molası

Varışımızın ardından muhteşem ada Gökçeada'da Kefaloz koyunda belli süre yüzme molası veriyoruz. Yaklaşık 3 saat. Ardından eski Rum köyleri gezilerimiz başlıyor. Gezilerimize Dereköy, Tepeköy, Gezisiyle başlayıp sonrasında dibek kahvesi ve sakızlı muhallebisiyle ünlenmiş Zeytinköy gezisini yapıyoruz. Gün içinde eski rum evleri, Aydıncık Plajı ve daha Gökçeada'da görülesi değerdeki birçok yeri gezdikten sonra feribotla dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Tekirdağ üzerinden hareketle turumuza başlangıç noktamız olan İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul'a varışımızın ardından siz değerli misafirlerimizle aldığımız duraklarda vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Otelde 2 gece 3 gün yarım pansiyon konaklama (Hotel İlion ve Ayvalık Uygulama Oteli'nde olucaktır vb.)
Ayvalık tekne turu
Otelde açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği
Otelde açık büfe 2 sabah kahvaltısı
Mercedes O403 – Tourismo, Man Fortuna, Mitsubishi Safir araçlarla ulaşım
Barisus Travel  otobüs içi s soğuk ikramlar
İlk gün araç içerisinde kahvaltı paketi
0-3 Yaş çocuklar otobüste koltuk almadığı sürece ücretsizdir.                                   
1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
Tüm çevre gezileri

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Otelde yapılan özel harcamalar
Rehberlik Hizmetleri
Tüm öğle yemekleri
Müze ören yeri giriş ücretleri
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Ekstra turlar
Tekne turundaki öğle yemeği

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri;

Tüm feribotlar, ara transferler, müze ve ören yeri giriş ücretleri, rehberlik hizmeti, tekne turu için ek hizmet bedeli 80 TL'dir. Ödenmesi zorunludur. Bu turumuzda müze kart geçmemektedir.

Önemli Bilgi:

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Barisus Travel misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

İptal, İade ve Güvence Paketi;

Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.

1, 2 veya 3 gece konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişibaşı 10 TL dir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 15 TL'dir.

Tavsiyeler:

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabiki en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı yanınıza almayı unutmayınız.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 578.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 289.00 TL
289.00 TL
289.00 TL
GERÇEK FİYAT 578.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 289.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 167 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Ekim 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.
MEKANLAR