Bu Fırsat Kaçtı :(

Fulltime Travel'dan Letonya'nın Başkentinde Muhteşem Bir Baltık Macerası! Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle 3 Gece 4 Gün Konaklamalı Riga Turu 980 TL'den Başlayan Fiyatlarla! (Kalan Tur Bedeli Yoktur)

Fırsat Numarası: 15294

1. Gün / İstanbul - Riga

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 09:00'da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1757 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:45'de Riga'ya hareket. Yerel saat ile 14:40'ta varışın ardından dünyanın en iyi korunmuş tarihi şehirlerinden biri olan Riga şehir turu. Ondördüncü yüzyıl yapısı Riga Kalesi, St. Jacob's Kilisesi, Brotherhoods of the Blackheads Evi, ilginç hikayesi ile ünlü büyük ve küçük Guildhalls ile Kediler Evi, eski şehir duvarları, Dom Kilisesi, tiyatro ve Parlemento Binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz için ekstra Ortaçağ restoranında akşam yemeği turu (40 Euro). Geceleme otelimizde.

2. Gün / Riga

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Vilnius & Kaunas & Trakai turuna katılabilirler (100 Euro). Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde olan Vilnius şehir merkezi, Katedral Meydanı, Vilnius Katedrali, Meclis Meydanı, Kaunas Kalesi, Perkunas'ın evi, Holy Trinity Klisesi, St. Paul ve St. Peter Katedralleri, St. Geroge Klisesi, 15.yy'da Galve Gölü'nün ortasındaki bir yarımadaya inşa edilmiş Trakai Kalesi ve Müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

3. Gün / Riga

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli "Cesis - Türk Şehitliği - Sigulda" turu (85 Euro). Gauva Nehri Vadisi sırtlarında kurulmuş Cesis şehri turunda Letonya'nın en etkileyici ve en iyi korunmuş Cesis Kalesi, 1877-78 Osmanlı-Rus Savaşı’nda esir ve şehit düşmüş Türk askerleri için yapılmış Türk Şehitliği görülecek yerler arasındadır. Cesis turu sonrası Sigulda’da serbest zaman. Daha sonra Letonya'nın en yüksek doğal bölgesi olarak bilinen Gauja Vadisi boyunca yapılacak turumuzda Gutman Mağarası ve Turaide Kalesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Riga'ya dönüş. Geceleme otelinizde.

4. Gün / Riga - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Kırsal Baltık kültürünü tanımak isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Etnografya Müzesi turuna katılabilirler (30 Euro). Tur sonrası rehberin bildireceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1758 sefer sayılı uçuşu ile 15:40'da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18:35'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları ile İstanbul - Riga - İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
Belirtilen otellerde toplam 3 gece oda kahvaltı bazında konaklamalar
Panoramik olarak yapılacak Riga şehir turu
Alan /otel / alan ve şehirlerarası transferler
Otel vergileri
Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler:

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
Müze ve ören yerleri girişleri
İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri
İsteğe bağlı çevre gezilerindeki öğle ve akşam yemeklerindeki içecekler
Özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

Konaklama:

*** İsteğe bağlı organize edilecek olan ekstra turlarda avantajlı paket indiriminden faydalanmak için lokal acente rehberine danışabilirsiniz. Ekstra turlar Min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Lokal acente rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler.

*** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.

*** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*** Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

*** Promosyon ve erken rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

*** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

4 Yıldızlı Radisson Blu Daugava Hotel vb. (2 Nisan 2015)

Tek kişilik oda farkı: 120 Euro
03-12 yaş çocuk: 980 TL
0-2 yaş çocuk: 150 Euro

4 Yıldızlı Radisson Blu Daugava Hotel vb. (30 Nisan & 16 Mayıs & 20 Ağustos & 30 Aralık 2015)

Tek kişilik oda farkı: 120 Euro
03-12 yaş çocuk: 1299 TL
0-2 yaş çocuk: 150 Euro

 

Fulltime Tatil  havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 1960.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 980.00 TL
980.00 TL
980.00 TL
GERÇEK FİYAT 1960.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 980.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 362 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (15294) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (15294) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Aralık 2015
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Konaklama iki ve üç kişilik odada kişi başıdır.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.