Maşukiye Cansu Bungalow'da Konaklama Seçenekleri

Fırsat Numarası: 38110
Maşukiye Cansu Bungalow'da Konaklama Seçenekleri Maşukiye Cansu Bungalow'da Konaklama Seçenekleri Maşukiye Cansu Bungalow'da Konaklama Seçenekleri Maşukiye Cansu Bungalow'da Konaklama Seçenekleri

Seçenekler

Maşukiye'de küçük bir kaçamak tatile ne dersiniz?

Cansu Bungalow sizlere doğa ile iç içe keyif dolu bir tatili indirimli fiyatlara sunuyor!

İyi tatiller dileriz...

Cansu Bungalow

1998 yılında Kocaeli - Maşukiye'de, hizmete açtığımız tesisimizde farklı damak tatları sunmanın yanında, Cansu Tesisleri olarak, peyzajımızla, otantik salonlarımızla, sosyal alanlarımızla, konuklarımızın aynı anda birçok duyusuna hitap edebilmeyi amaç edindik ve bu yönde adımlar attık.

Tarz olarak, sadece bir restoran tabelasının arkasına sığınmaktansa, konuklarımızın, çok daha iyisini hakkettiğni düşünerek, Kocaeli'nin doğusunda, farkı, fark ettirmek adına.

Cansu Tesisleri olarak, konuklarımıza sunduğumuz özgün tatların yanı sıra, geldiklerinden çok daha dingin ve huzurlu olarak bizden ayrılmalarını sağlamaya yönelik gereken alt yapıyı ve tecrübeyi kazandığımız düşünüyoruz.

400 kişi kapasiteli dubleks salonumuzu, konuklarımızın hem göz zevkini tatmin etmek, hem de azami rahat edebilecekleri şekilde, alt katının iç ve dışını değşik taşlar kullanarak dekore ettik, üst kat, tamamen ahşap. Taş ve ahşabın bu tarz iç içe uygulanması salonumuzda farklı fakat güzel bir sentez oluşturdu. Mimari olarak bölgede bu tarz yapı uygulayan ilkler arasında olmak, bizim için ayrıca övünç kaynağı.

Bahçe 1 : Bahçe peyzajında, daha çok bölge iklimimize uygun bitkiler kullandık. Çiçekli bitkiler, değşik türden çamlar, defne, ıhlamur, ceviz, akasya, karayemiş, kızılağaç, muz vs. ağaçları kullandık. Alan zeminimiz tamamen çim olup, aralara kaya bahçeleri, mevsim çiçekleri ile figürler kondurduk. Bu alanımız daha çok ilkbaharda konuklarımızın ilgisini çekmekte olup brunch kahvaltı tarzı hizmetimizde bu bahçeyi kullanılıyoruz. Bahçemiz toplam kullanım alanı 19.000 metrekaredir.

Bahçe 2 : Bu bahçemiz, daha çok yaz aylarının bunaltıcı sıcağından korunmak için, adeta bir vaha. Bahçe alanı tamamen, sık kızılağaçlarla kaplı ve ortasındaki doğal havuzda çeşitli türden balıklar bulunmaktadır. Nişan, düğün, grup pikniği gibi etkinliklere olanak sağlamak üzere dizayn edildi. Dileyen konuklarımız yemekten sonra bu alandaki ağaçlarla bulunan hamaklara uzanıp kuş sesleri arasında şekerleme yapabilirler.

Bahçe 3 : Bu alan, konuklarımızın sportif faaliyetleri için ayrıldı. Zemin tamamen doğal çim olup içerisinde; mini futbol sahası, voleybol sahası, yürüyüş alanları mevcut. Ayrıca Bahçe kenarında bulunan kümeste kaz, ördek, tavuk, hayvanlar konuklarımızın ve özellikle çocukların hayvanlarla tanışıp, yakından görebilmeleri için hazırlandı.

60 kişilik ikinci salonumuz tamamen ahşap olup, salonumuz Karadeniz mimarisini uyguladık ve aynı tarzda dekore ettik bu salonda genelde küçük gruplar ağırlıyoruz, özel günler, doğum günleri, iş toplantısı, vs gibi aktivasyonları bu salonda tertipliyoruz. Bu salonumuzun ısıtılmasında mimari yapıya uygun olsun diye sadece kuzine soba kullanıyoruz.

Kartepe Maşukiye'de bulunan Cansu Alabalık tesisleri düğün nişan organizasyon larında.da sapanca bölgesininde en geniş mekan olarak iddialı aynı zamanda Maşukiye'de çok daha büyük bir alabalık tesisleri olarak pansiyon işletmeciliğnede yakında gireceğni belirtir. Maşukiye'nin aslında Maşukiye halkından beklediğni tam olarak Maşukiye liden bulduğunu almış deyil. Maşukiye'nin alabalık restaurant ve piknik yerlerinin oluşması işsizlik açısından bölge insanının gençlerine iş imkanı sağlamıştır aynı zamanda kartepe yolu üzerinde piknik yerlerinin sapanca bölgesinden daha fazla olduğu göze çarpıyor. Maşukiye'de ilke imzasını vuran Cansu Alabalık birde gölü bulunmakta yaklaşık beşbin mt suni gölü bulunmakta. Kayak merkezi olan kartepe nin yolunun Maşukiye'den geçmesi hem restaurant hem büyük küçük hediyelik eşyasından marketine kadar nasipleniyor. Otoyolun kartepe çıkışı ile sapanca çıkışı 20 km olduğu için Maşukiye içinde aslında bir çıkışın kaçınılmaz olduğu aşikar.

Cansu Alabalık tesisleri otoban sapanca çıkışından İzmit yönüne 9km uzaklıktadır. Masukiye merkeze 2 km kartepeye 17 km mesafededir. Cansu Alabalık'a kahvaltı ve brunch a gelindiğnde Kartepe ye ve Sapanca Göl kenarına geziler yapılabilir. Cansu Alabalık Maşukiye'de yeşil ve tonlarının en çok bulunduğu restauranttır. Maşukiye Kartepe ve Cansu Alabalık konumu itibariyla önemli biryer teşkil etmektetedir. Resturantımız Sapanca Gölünün güney batısında bulunmaktadır. Aynı zamanda İzmit yönünden Maşukiye'ye gelindiğnde Maşukiye'yi 1.5 km geçtikten sonra sola dönüp 1 km ilerledikten sonra Cansu Alabalık restaurantıyla karşılaşırsınz.

Masukiye'de en geniş restaurant alanı olan aynı zamanda alabalık üretimi mesire yerleri Maşukiye'nin en büyük tesisi olan Maşukiye'nin turizm sektörü açısından Cansu Alabalık kahvaltı brunch da aynı zamanda iddialı bir restaurant. Kışın Kartepe'de kayak yapmak isteyen turizm cilere Masukiye'ye geldiklerinde bize uğrayıp kahvaltılarını yapıyor ordan Kartepe'ye gidiyorlar ve dönüşe geçtiklerinde ise tekrar Maşukiye'de Cansu Alabalık'ı seçiyorlar. Masukiye'de ayrıca yeni projelere açık olan Cansu Alabalık yeni bir atılım başlattı olta balıkçılık işine el attı aynı zamanda birde padok yapıp at safarisi düzenlemeyi planlıyoruz. Restaurantın ötesinde insanların daha çok aktivitelerin bulabileceğ bir yer Maşukiye Cansu Alabalık. kendi ürettiği alabalıkları kendi restaurantında taze olarak sunmaktadır. Alabalık üretim kapasitesi de oldukça yüksek olan Cansu Alabalık Maşukiye'dedir tüm ilgilenenleri Maşukiye Cansu Alabalık'ta kahvaltı yapmaya bekleriz.

İlgili Aramalar

219.00 TL

Cansu Bungolow'un Yorumları

 
Çok temiz, düzenli çalışanları güleryüzlü bir tesis.Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı çok çok güzeldi.Aktivite alanı baya büyük ve eğlenceliydi.Bungolow odalarda kaldık ve cok beğendik .Tavsiye ederim.
 
guler yuzlu personeliyle hayat bulan doga harikasi...
219.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 55 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (38110) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Mart 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • İptal ve iadelerin en az 3 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.
 • Özel günler hariç, Pazar-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe günleri geçerlidir.  
 • Kahvaltı, serpme şeklinde her gün 09:00 - 14:00 saatleri arasında servis edilir.
 • Evlilik cüzdanı şartı aranmaktadır. 
 • 0-6 yaş çocuk ücretsizdir.
 • Ücretsiz otopark mevcuttur.
MEKANLAR