0 (850) 333 03 23

Ramada Encore Kartal'da Çift Kişi 1 Gece Kahvaltı Dahil Seçenekli Konaklama Paketleri

Fırsat Numarası: 1090137
Ramada Encore Kartal'da Çift Kişi 1 Gece Kahvaltı Dahil Seçenekli Konaklama Paketleri Ramada Encore Kartal'da Çift Kişi 1 Gece Kahvaltı Dahil Seçenekli Konaklama Paketleri Ramada Encore Kartal'da Çift Kişi 1 Gece Kahvaltı Dahil Seçenekli Konaklama Paketleri Ramada Encore Kartal'da Çift Kişi 1 Gece Kahvaltı Dahil Seçenekli Konaklama Paketleri Ramada Encore Kartal'da Çift Kişi 1 Gece Kahvaltı Dahil Seçenekli Konaklama Paketleri Ramada Encore Kartal'da Çift Kişi 1 Gece Kahvaltı Dahil Seçenekli Konaklama Paketleri

Fırsat Seçenekleri

Ramada Encore Kartal şehrin içinde sessizlik, dinginlik ve huzuru önünüze seriyor.

Kartal'da faaliyet gösteren Ramada Encore İstanbul, modern mobilyalarla dekore edilmiş odalara sahip. 

İstanbul'un göbeğinde yer alan Ramada Encore İstanbul Kartal'ın konaklama fırsatından en uygun fiyata yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

İyi tatiller dileriz...

Ramada Encore İstanbul Kartal

Ramada Encore İstanbul Kartal olarak, konuklarına kaliteli hizmet sürekliliğini sağlama ve sunulan her hizmette misafir memnuniyetini en üst seviyede tutarak bölgede her zaman en iyi olmayı sağlamaktır. Bu çerçeve içerisinde akılcı ve öncü gelişimini devam ettirmeyi amaç edinmiştir. 

Uluslararası bir değer ve turizm sektöründeki gelişmelere öncülük eden marka otellerden birisi olan Ramada Encore İstanbul Kartal otelinin öncelikli anlayışı, konuklarını memnun etmektir.

Misafir memnuniyeti ile birlikte ekip üyelerimizin gelişimine ve çevreye katkı sağlamak, toplam kaliteyi artırmak ve bunları yaparken bilgi teknolojilerini en etkin şekilde kullanmaktır. 

Modern tarzla dizayn edilmiş 92 oda ve 184 kişilik Ramada Encore İstanbul Kartal konukseverliği, atmosferi ve 7/24 Ramada davranış konsepti ile rahatlığınız için daima hazır hizmeti ve diğer imkanlarını siz misafirlerinin hizmetine sunuyor.

İlgili Aramalar

109.00 TL
109.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 779 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:45 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1090137) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Nisan 2018
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 7 gün öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet