Bu Fırsat Kaçtı :(

Sarıkamış Snowflake Dağ Oteli'nden Kayak Sevdalılarının Kaçırmak İstemeyeceği Kahvaltı Dahil Konaklama

Fırsat Numarası: 29478

Snowflake Dağ Otelii kayak sevdalıları için kaçırılmayacak bir fırsat hazırladı.

Kars Sarıkamış'ta yer alan Snowflake Dağ Oteli, muhteşem pistleri ve kaliteli hizmeti ile kış tatili hayali kuranlara güzel bir seçenek sunuyor.

Doğayla iç içe hem dinlendirici hem de bol maceralı bir tatil için Snowflake Dağ Oteli doğru adres.

Snowflake Dağ Oteli'nin kahvaltı dahil konaklama fırsatından uygun fiyata yararlanmak için hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

İyi tatiller dileriz...

Sarıkamış

Sarıkamış Hakkında Kış sporları ve kış turizmi bakımından Türkiye’nin 1. derece öncelikli 5 merkezinden biri olan Kars - Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi çevresi ünlü sarıçam ormanları ile kaplı, 2200 - 2900 mt. yüksekli gösteren bir plato üzerinde yer alır. Kars’a 54 km. Erzurum’a 153 km. uzaklıktaki kayak merkezi Kars Havaalanına 40 dk. mesafededir. Sarıkamış Kayak Merkezi toplam olarak “15.000 / kayakçı / gün” potansiyel kullanım kapasitesi sunmaktadır. İlçe merkezinin güneydoğusunda Cıbıltepe (2200 – 2634 mt.) batısında Süphan Dağı (2200 – 2810 mt.) kayak alanları yer almaktadır. Bu üç yer arasında “birinci gelişmiş bölgesi” olarak saptanan, öncü ve örnek yatırımlara açılmış olan Cıbıltepe Kayak Merkezi, yaklaşık “5000 / kayakçı / gün” büyüklüğünde bir kapasite sunmaktadır. Cıbıltepe kayak alanında 2 adet telesiyej tesisi (birinci 1437 mt., ikincisi 1807 mt. uzunlukta) hizmete açılmıştır. Normal kış koşullarında yılda ortalama olarak 4 ay, 8 ile 120 cm kalınlığında karla kaplı olan Sarıkamış’ta en uygun kayak mevsimi 1 Aralık – 15 Nisan tarihleridir. Sarıkamış çevresi özellikle ‘Alp ve Kuzey Disiplini’ kayak uygulamaları ile ‘kayak safari’ ve ‘kızaklı geziler’ için çok uygun ortam sunmakta, snowboard sporuda yapılabilmektedir. Sarıkamış Kayak Merkezi Slalom, Büyük Slalom ve Süper-C kayak türlerini yapmaya elverişlidir. Sarıkamış’ın kış turizmi yanında piknik ve mesire yeri alanı bakımından da zengin bir yöre olması kış mevsimindeki ilginin yazında devam etmesini sağlamaktadır.

99.00 TL
99.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 37473 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
Rezervasyon: 0850 333 03 23
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Kasım 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü geçerlidir.
  • Özel günler HARİÇ.
  • Single ve double konaklamalar için 1 gece için 2 adet kupon kodu alınmalıdır.
MEKANLAR