0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Seçilen kriterlere uygun kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Kütahya Yemek Fırsatları

Şehir

Etiketler

Fiyat AralığıAkşam Yemeği Keyfi Sizleri Bekliyor

Akşam Yemeği Sizleri Bekliyor !

Fırsat Bu Fırsat ailesi olarak yepyeni bir yazı ile karşınızdayız. Bu yazımızda Fırsat Bu Fırsat sitemizde yer alan akşam yemeği  fırsatlarından bahsedeceğiz, mini bir rehber niteliğindeki yazımız sizlerle.

Akşam yemeği fırsatları kapsamında , ilk olarak içinde bulunduğumuz aydan dolayı, Ramazan ayı fırsatları bu ay boyunca iftar fırsatları olarak bol bol sizlerle olacak . Her gün eklenen yüzlerce ilan iftar fırsatlarını kapsamakta çünkü.

Akşam yemeği fırsatlarıyla alakalı olarak öncelikle fiyatlardan bahsetmek isteriz. Fiyatlar genel olarak %40-%60 arasındaki indirim seçenekleriyle sizlerle buluşuyor. Dolayısıyla akşam yemeği  fırsatlarında normalde tek kişinin harcayacağı para ile aileniz ya da sevdiğiniz kişiyle bir yemek yiyebilirsiniz. Toplam indirimli fiyatlarda ise 10 Türk Lirası ile 50 Türk Lirası arasında bir aralık söz konusu. Tabii ki bu aralık gidilen mekanın mevkiisine, sunulan menünün içeriğine ve hizmetin kalitesine göre değişmekte.

Yemek fırsatlarının içinde ne var diye merak edecek olursanız iftar menüsünde temel gıdalar seçeneğiniz mevcut. Günün çorbası olarak mercimek çorbası, ezo gelin çorbası gibi çorbalar ; İftariyelik çeşitleri olarak, hurma, incir ,zeytin, domates, salatalık, reçel, bal, tereyağı, pastırma, beyaz peynir, kaşar peynir, yoğurt gibi çeşitler;
Salata olarak, mevsim salata, çoban salata, göbek salata, yeşil salata, roka salata gibi çeşitler;
Zeytinyağlılar olarak, semizotu, zeytinyağlı fasülye, patates salatas gıbı çeşitler;
Antre sıcak çeşitleri olarak, sigara böreği , içli köfte, kuru patlıcan, dolma gibi çeşitler;
Ana yemek olarak, yaprak döner, tavuk şiş, çoban kavurma gibi çeşitler;
Tatlılar olarak ise, baklava, sütlaç, güllaç, zerde, aşure, kadayıf, şeker pare, kemal paşa, ekmek kadayıfı, keşkül gibi çeşitler sizleri bekliyor.

Akşam yemeği fırsatlarında sizi  ayrıca ilginç fırsatlar da bekliyor.

Örneğin Kadıköy'deki ünlü balonun alt kısmında orucunuzu açmak ister miydiniz?   Kafe, dalga  ve martı sesleri eşliğinde bir Ramazan akşamı.Ya da Boğazı ve Sarayları tam karşınızda gördüğünüz bir sofrada iftar geçirmek. Bunun için de deniz kıyısında birbirinden güzel restorantlar, fırsatlarıyla birlikte sizleri bekliyor.

Akşam yemeği  fırsatlarını sizlere anlattığımız, bu rehber niteliğindeki yazımız umarız size faydalı olmuştur. Şimdi de Fırsat Bu Fırsat sitemizden akşam yemeği fırsatları sizlerle. Fırsat Bu Fırsat sitemizden akşam yemeği fırsatlarını iyi günlerde kullanın.