Kahvaltı günün en önemli öğünü olmasına rağmen ne yazık ki günün koşuşturmasından birçoğumuzun atladığı bir öğün. Oysa ki iyi bir kahvaltının vücut sağlığından psikolojik sağlığa kadar etkileri olduğunu biliyoruz. Kahvaltı bu kadar önemli bir öğünken köy kahvaltısından serpme kahvaltıya kadar geniş bir yelpazeye sahip olmasını yadsıyamayız. Eğer hangi kahvaltıyı seçeceğinize karar veremiyorsanız, neredeyse tüm çeşitlerin bir araya getirilmiş olduğu kahvaltı çeşiti olan açık büfe kahvaltı tam da size göre!

Açık büfe kahvaltının avantajları

Fransız kültürüyle başlayan ve zamanla tüm dünyaya yayılan açık büfe kahvaltı kavramı, günümüzde oldukça popüler. Bu kahvaltıda yiyecekler bir büfe üzerine konuluyor ve kahvaltıya gelen müşteriler bu yiyeceklerden self-servis usulü tabağına istediği kadar alıyor. Açık büfe kahvaltı fırsatının en büyük avantajı sınırsız sayıda tabak alıp dilediğiniz kadar yiyebiliyor olmanız. Tabağınıza tek seferde çok kahvaltılık almaktansa, az az alıp bittikçe gidip tabağınızdakileri yenilemeniz sizin için açık büfe kahvaltınızı daha verimli hale getirebilir. Açık büfe kahvaltı menüsü insanların kahvaltı keyfini tam anlamıyla sürebilmesi için oldukça geniş. Peynir, zeytin, reçel çeşitlerinden salata büfesine, sıcak çeşitlerinden ekmek çeşitlerine hatta mezelere kadar birçok seçenek mevcut. Aynı zamanda açık büfe kahvaltınızın yanında içmek isteyeceğiniz çeşitli içecekleri de sınırsızca tüketebilirsiniz. Siz kahvaltınızı ederken yiyeceklerin sürekli yenilendiği, yiyeceklerin bitip bitmemesi konusunda telaş yapmanızın gerekmediği bir kahvaltı seçeneği olan açık büfe kahvaltı, kahvaltı öğününü atlayanlara arkadaşlarıyla, ailesiyle doyasıya bir kahvaltı keyfi yaşama şansı tanıyor.

Açık büfe kahvaltı fiyatları

Açık büfe kahvaltı fiyatları, seçilen yere ve gidilen mekana göre değişse de sizler için uygun bir fırsat listesi hazırladığımıza emin olabilirsiniz. Açık büfe kahvaltı çeşidi günümüzde oldukça rağbet gördüğü için Ankara’da açık büfe kahvaltı mekanları da oldukça fazla. Çankaya’da önemli oteller arasında bulunan Asrın Business Hotel’de hem konaklayabilir hem de açık büfe kahvaltının keyfini çıkarabilirsiniz. Yine Çankaya’da bulunan Pietra Hotel'de de sevdiklerinizle lezzetli ve doyurucu bir kahvaltının tadına varabilirsiniz. Bunlar ve daha fazla açık büfe kahvaltı fırsatlarını inceleyebilir, bütçenize en uygun açık büfe kahvaltıyı seçerek, atlamak zorunda kaldığınız kahvaltı öğününü en güzel şekilde telafi edebilirsiniz.

 
Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları