Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Türkiye’nin başkenti ve İstanbul’dan sonra ikinci kalabalık şehri olan Ankara, eski çağdan gelen köklü bir geçmişe de sahip. Tarih boyunca pek çok medeniyeti toprakları üzerinde barındıran Ankara’da bunların izine rastlamak mümkün. Genellikle Türkiye’nin içinden gelenleri ağırlayan ilde, özellikle kültür turizmi oldukça gelişmiş durumda. Ankara’yı ziyaret eden kişilerin doğayla iç içe vakit geçirebilmelerine olanak sağlayan eşsiz parklar ve şehrin biraz dışında bulunan, korunmaya alınmış doğal bölgeler de bulunuyor. Doğal güzelliklerin yanı sıra benzersiz mutfağıyla da ün salmış olan Ankara, kendine has lezzetli yemekleriyle de gönülleri fethediyor. Özellikle Ramazan dönemiyle birlikte Ankara’da iftar vakti bu yemeklere gösterilen talep de artıyor. 93 çeşit yemek, tatlı ve içeceğe sahip olan Ankara iftar mekanları, bu tatları iftar sofralarına da yansıtıyor.

Ankara’da iftar açılacak yerler nereler?

Oyun havalarıyla ve danslarıyla bilinen Ankara’da iftar etkinlikleri de bir o kadar eğlenceli geçiyor. Geleneksel Ramazan ruhunu sofralara yansıtan Ankara iftar yerleri, misafirlerine hem lezzetli yemekler sergileyerek ağızlarının tatlanmasına hem de eğlencelerle keyifli bir akşam yaşamalarına fırsat tanıyor. Özellikle Çankaya, Gölbaşı gibi semtlerde bulabileceğiniz kaliteli iftar mekanlarını tercih edebilir, Çankaya Yörükoğlu Kebap Restaurant'ta ağzınıza layık lezzetlerle dolu iftar menüleriyle ya da Ankara Evin Döner Restaurant'ta enfes lezzetlerle iftarınızı yapabilirsiniz.

Ankara’da iftar fiyatları nasıl?

Bulunacağınız semtteki otel ve restoranların iftar menülerinin içeriğine ve yapılan etkinliğe göre Ankara iftar menüsü fiyatları farklılık gösteriyor. Menülerde ise genellikle iftariyelikler, çorbalar, kırmızı ya da beyaz et seçenekleriyle ana yemek, salata ve tatlılar bulunuyor. Ankara iftar fırsatlarıyla normalde ödeyeceğiniz miktarın çok daha altında bir ücret ödeyerek keyifli bir Ramazan akşamı geçirebilir, özenle hazırlanan yemekleri sevdiklerinizle birlikte yiyebilirsiniz. Kapat
devamı...
Tatil Fırsatları