Seçilen kriterlere uygun aktif kampanya bulunmamaktadır. Kriterleri değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.

Ankara’nın en büyük ve en kalabalık ilçesi olan Çankaya, bu nüfus yoğunluğundan dolayı da oldukça dinamik bir semt olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yaşayanların büyük bir kesimini gençlerin oluşturduğu kentte eğitim kurumları da bir hayli gelişmiş durumda. Hem Türkiye’nin hem de dünyanın en iyi lise ve üniversitelerine ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda kültür ve sanat konusunda da oldukça önemli bir yere sahip. Cumhurbaşkanlığı konutunun bulunması sebebiyle siyasetin de merkezi olan il, her dönem gidilip görülmesi gereken yerlerden biri. Ramazan ayında ise Çankaya iftar vaktinde gerçekleşen etkinlikler ile bambaşka bir güzelliğe bürünen Çankaya iftar mekanları, misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için ellerinden geleni yapıyor. Bu ayda akşam yemeğinizi Çankaya Kızılay’da bulunan iftar yerlerinden birinde yiyerek gününüze anlam katabilirsiniz.

Çankaya’da iftar yapılabilecek yerler

Ramazan ruhuna yakışır bir şekilde iftar hazırlıkları yapılan Ankara’nın semti Çankaya’da iftar menünüzü birbirinden hoş restoranlarda farklı alternatiflerle yemeniz mümkün. Çankaya Yörükoğlu Kebap Restaurant'ta ağzınıza layık lezzetlerle dolu iftar menülerinin tadına bakabilir, Midas Hotel'in kaliteli hizmeti ve lezzetli yemekleriyle keyifli bir iftar geçirebilirsiniz. Restoranların iftar menülerinde ise genellikle tavuk ve et menüsü olarak farklı seçenekleri bir arada bulabilir, bunların yanında iftariyelikler, çorba, salatalar ve tatlılarla iftar yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Yemek sonrası ise Kızılay Meydanı’nda gezmek tamamen sizin zevkinize kalıyor.

Çankaya’da iftar fiyatları ne kadar?

İftarda sadece yemeğinizi yiyip huzurlu bir akşam geçirmek mi yoksa yemeğin yanında çeşitli etkinliklere katılmak mı istiyorsunuz? Tercihlerinize göre Çankaya iftar fiyatlarının da değişiklik gösterdiğini fark edebilirsiniz. Sizin için listelediğimiz Çankaya iftar fırsatlarını inceleyerek en uygun fiyatlara iftar menülerini bulabilir, damak tadınıza en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Kapat
devamı...