Bu Fırsat Kaçtı :(

Anjea Güzellik ve Bakım'ı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Bağdat Caddesi Anjea Güzellik ve Bakım Merkezi'nde Seçeceğiniz 40 Dakikalık Masajlardan Biri 150 TL Yerine 39 TL!

Fırsat Numarası: 15322

Ayrıcalıklı hizmetin adresi!

İstanbul'un güzide mekanı Bağdat Caddesi'nde hizmet veren Anjea Güzellik'te, uzman dokunuşlarla masajın hazzını yaşayacaksınız!

15 yıllık tecrübesiyle Kadıköy'de güzelliğin merkezi haline gelen Anjea'dan özel fırsat!

Masajlar (Seçenekli)

İsveç Masajı

İsveç masajı, ABD’deki en popüler masaj türüdür. Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. İsveç masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Ters etki yaratabileceği ya da müşterinin dokunulmasını istemediği alanlar dışındaki yerlere bütünsel bir vücut masajı uygulanır. Masajın yapılışını kolaylaştırmak için aromalı ya da kokusuz yağ veya losyonlar kullanılır. Her seans genellikle 30–60 dakika kadardır. Müşterinin tercihlerine göre bir masaj seansında aşağıdaki temel tekniklerin hepsi ya da birçoğu kullanılır.

Baş - Boyun - Sırt Masajı

Saçlı deri gerildiğinde saç diplerini besleyen kan dolaşımı azalır. Ve saçlar tam olarak beslenemez. Bu masaj kan dolaşımını harekete geçirerek saçları besler, sağlıklı olmalarını sağlar ve uzmalarını hızlandırır. Pek tabii ki kel bir kafada hemen saç bitmesini sağlamaz ama saçları gerçekten de güzelleştirir.

Boyun, baş ile vücut arasındaki bağlantıyı sağlar. Başımızı destekler ve dengeli pozisyonda tutar. Başın birçok yöne rahat hareket etmesini sağlar. Kafadan gövdeye geçen büyük damarları, omuriliği, kola giden sinirleri korumakla görevlidir. Boyun, vücuttaki en karmaşık eklem yapısına sahiptir ve omurganın en hareketli parçasıdır Bu nedenlerle akut ya da mesleksel travmalara açıktır.

Boyun ağrısı çok yaygın görülen bir sağlık sorununu oluşturmakta ve her cins ve yaşta insanda görülebilmektedir. Çevremizdeki her 3 kişiden biri hayatı boyunca en az bir kez boyun ağrısı çektiğini anımsar. Büyük çoğunluğu hafif şiddette ve geçici özelliktedir. Nadiren çok ağrılı, hatta özürlülüğe neden olacak kadar ağır da olabilir.

Günümüzde özellikle masa başında çalışanlarda, bilgisayar kullananlarda boyun ağrısı yaygındır. Boyun ağrısı görülme sıklığı yaşın ilerlemesiyle birlikte artar. Günlük yaşamdaki gerilimler ve iş stresi boyun ağrısını arttırır. Boyun ağrısıyla birlikte sırt-omuz ağrısı, ellerde uyuşma, baş dönmesi, dengesizlik ve baş ağrısı görülebilir. Boyun problemleri bir kazadan sonra aniden de ortaya çıkabilir.

İyi bir sırt ve boyun masajı hayatın en büyük keyiflerinden biri olabilir. Gerginliği azaltır,ağrı ve sızıları dindirir ve huzurlu bir rahatlama sağlar.

Çoğumuz ara sıra sırt çağrısı çekeriz: masaların üzerinde kamburlaşır, ağır yükler taşır, omuzlarımızı düşürür ve kötü şekillerde dururuz. Bunların hepsi de kasların gerilmesine ve düğümlenmesine yol açar. Masaj bu kasları gevşeterek onların neden olduğu acı ve ağrıları hafifletebilir.

Masaj kasları gevşetmekle kalmaz, sağlığın korunmasına da katkıda bulunur. Sinirler omurgadan başlayarak tüm vücuda dağılır ve masaj da doğrudan sinirleri etkileyerek sinir sistemini rahatlatır. Yavaş ve ritmik hareketlerle sakinleştirici yada hızlı ve çabuk hareketlerle canlandırıcı etki yaratılır.

Manuel Terapi

Derin bağ dokusu masajı vücuttan toksin atımında çok etkin bir terapi tekniğidir. Bedendeki toksin maddeler derin dokulara ve kaslara yerleşir; kasların ağrımasına, yorgunluk hissine sebep olur.

Derin bağ doku masajı zamanla oluşmuş gerginlik ve düğümlenmelerin çözümlenmesinde etkilidir. Bu teknik ile kan dolaşımını düzenleyerek en derinde bulunan kaslara kadar ulaşılır.

Derin doku masajı özellikle artrit, eklem ağrıları, tutulmalar… gibi çeşitli sorunlar yaşayan;kronik ağrıları olan ve aktif olarak spor yapan kişilere tavsiye edilir. Enerji akışının düzenlenmesi sonucunda kişi kendini daha canlı ve aktif hisseder.

Refleksoloji

Refleksoloji, sağlıklı kalmak için ayaklardaki refleks noktalarını uyarmaya dayanan bir yönetimdir. Vücudun her bölgesinin ayaklarda bulunan belirli bir noktaya karşılık geldiği ve bunlara uygulayacağınız basınçlarla tüm vücudu gevşetip dengeleyebileceğiniz ve hatta bir dizi rahatsızlığın sağaltımına yardımcı olabileceğiniz teorisinden yola çıkar. Örneğin mide sorunları, ayağın yuvarlak ve etli yerinin hemen altına, baş ağrıları da ayak başparmağına uygulanacak bir basınçla giderilebilir. Noktalarının çoğu tabanlardadır, ancak ayağın üzerinde ve bilek çevresinde de birkaç nokta vardır.

Refleksoloji uzmanları, vücudun herhangi bir yerindeki rahatsızlığın ayakların bu bölgeye karşılık gelen noktasındaki duyarlılıkla dışarı yansıdığını söyler; hastalıkları teşhis ettiklerini iddia etmezler ama iyi bir terapist vücudun neresinde bir zayıflık olduğunu rahatlıkla bulabilir.

Ayaklar çok karmaşık bir yapıya sahiptir, ayak sorunları da (nasır ve sertlikler) duruşla ilgili veya daha başka rahatsızlıklara yol açabilirler. Akciğer sorunları olan insanların ayaklarının yuvarlak kısımlarında (akciğerlere karşılık gelen bölge) sertleşmelerin sık görülmesi ve ayak başparmaklarının altında yara olanların da boyun sorunlarının olması çok mümkündür.

Refleksolojinin nasıl işlediğine dair hiçbir bilimsel açıklama yapılmasa da yöntem çok başarılıdır. En azından, ayaklara bu şekilde masaj yapılması son derece gevşeticidir. Ve bu genel sağlığa da yansır. Gergin kasların kan damarlarını dolaşımı kısıtlayacak ölçüde büzmesi azalır, kanın serbestçe dolaşması, hücrelere besin dağıtması ve atıkları gidermesi sağlanır. Refleksoloji, bunun yanı sıra pek çok ayak sorununu da çözer.

Spor Masajı

Amerika’da olimpiyat şampiyonları ve maratoncular için özel olarak geliştirilmiş, belirli kas grupları için değişik masaj ve stretching teknikleri ile uygulanan spor masajı; gerginliği yok eder, hareket kabiliyetinizi artırır.

Detoks Masajı

Detoks masaj vücuttan toksik maddelerin atılmasını sağlayan bir masajdır. Bu yüzden lenf yollarının akışına göre, aşağıdan yukarı doğru yapılması gerekir. Detoks masajı yoğun ve sert bir masajdır, 40 dakika sürer. Detoks masajda baş masajı uygulanmaz.

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %74
KAZANCINIZ 111.00 TL
39.00 TL
İlgili Aramalar
Anjea Güzellik ve Bakım'ın Yorumları
Gerçek Kullanıcı Deneyimi
Bu sayfada yer alan tüm yorumlar işletmeden hizmet almış gerçek kullanıcılar tarafından yazılmıştır.
Mükemmel bir cilt bakımı hizmeti aldim.
Bu fırsat kuponu sayesinse mekani tanımış, hizmetlerini öğrenmiş oldum.
Teşekkür ederi
.
Çok tatlıydı Özlem hanım. Çok memnun kaldım. Tekrar gideceğim.
Teşekkür ederim.Temiz ilgili tecrübeli işini yapıyor
Karşılama ve aldığım güzel, bilinçli ve etkili hizmetten çok mutluyum. Özlem hanıma çok teşekkür ederim.
Çok memnun kaldın teşekkür ederim .bölgesel incelme işlemi çok güzeldi
Değerli, bilgili ve deneyimli bir estetisyen. Yaptığı işin hakkını vererek, müşteriyi memnun ediyor.
Çok ilgili ve nezaket sahibi, profesyonel bir ekip...Tavsiye ederim...
Gerçekten; çok deneyimli, bilgili ve üst düzey teknolojide bir hizmet aldım. Yapılan işlemden memnun kaldığımda, daha sonrada devam etmek istiyorum. Bu arada, müşteriye gösterilen sıcak ve samimi ilişkiye de; değinmeden, geçemeyeceğim. Dr. Puren
Müthiş sıcak ve samimi bir karşılamanın ardından, deneyimli olduğu kadar; bilgili bir uzmandan açıklayıcı şekilde hizmet almanın keyfini yaşadım.
Herkese sorgusuz önereceğim gibi, kendim de bundan sonra devam edeceğim. Dr. P İnceoglu
Gayet ilgili, güleryüzlü Özlem hanım. Cilt bakımından gayet memnun kaldım, sonrasında da tercih edeceğim bir yer. Teşekkürler.
39.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %74
KAZANCINIZ 111.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1745 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (15322) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 11 Haziran 2015
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Randevu iptal ve değişiklikleri 1 gün önceden bildirilmelidir.
 • Bu fırsat, sadece kadınlara özeldir.
 • Bu fırsat bayanlara özeldir.
 • İşletme Pazar HARİÇ 10.00-19.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR
Tatil Fırsatları